Haber Detayı
12 Kasım 2018 - Pazartesi 13:59
 
Özak, İzmit Belediyesi’ne talip oldu
Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, İzmit Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.
Kocaeli Haberi
Özak, İzmit Belediyesi’ne talip oldu

Kentin mimari yapısında önemli izleri bulunan Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, İzmit Belediye Başkanlığı için bugün resmen aday adayı oldu. İzmit İlçe Başkanlığına gelip, başvuru dosyasını İzmit İlçe Başkanvekili Rıfat Akbaş’a teslim eden Özak şu açıklamalarda bulundu: “Öncelikle kentimiz için ve herkes için hayırlı olmasını temenni ediyorum. AK Parti’nin kuruluşundan bu yana birçok kademede görev yaptım.

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ YAPTIM

30 yılı aşkın mesleki tecrübemle, İzmit’imiz için kalıcı ve güzel hizmetlere imza atacağımı inanıyorum. Gönül belediyeciliğine inanan bir kardeşinizim. Kocaeli için önemli görevler üstlendim. Bugün de aday adayı olarak karşınızdayım. Ben İzmit’te doğdum, büyüdüm burada evlendim. İzmit’in her sokağını bilirim. Bu kente benim vefa borcum var. Adaylığım takdir görülürse, güzel hizmetler yapacağım.

Zekeriya Özak kimdir?

Büyükşehir Başkan Vekili Zekeriya Özak, 1966 yılında Siirt’te doğdu. 1976 yılından bu yana İzmit’te ikamet ediyor. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunu. Yüksek lisansını da aynı üniversitede yaptı. Yüksek Mimar olarak kendi ofisi bulunuyor. Özak, evli ve 2 çocuk babası.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Özak,, İzmit, Belediyesi’ne, talip, oldu, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı