Haber Detayı
15 Mart 2019 - Cuma 09:57
 
Özçelik Nenehatun’da karış karış gezdi
Darıca Nenehatun Mahallesi Muhtar Adayı Kenan Özçelik seçim çalışmaları çerçevesinde mahallesinin bir çok noktasında ziyaretler yaparak tespit ve incelemeler yaptı.
Darıca Haberi
Özçelik Nenehatun’da karış karış gezdi

Darıca Nenehatun Stadı’nda antrenman ve müsabaka yapan sporcularıda ziyaret eden Muhtar Adayı Özçelik burada ki kompleksin gelecek yıllarda daha elverişli bir ortama dönüşmesi için yetkililierle iletişim içinde olacağını ifade etti. Aynı zamanda Darıca Türkelispor Kulüp Başkanıo da olan Kenan Özçelik kendi kulübü dışında diğer amatör kulüplerinde saha yetersizliği ve diğer ihtiyaçlarını çok iyi bildiğini seçildiği takdirde mahallesinde ki gençleri spora yönelmesi adına birçok çalışmayı hayata geçirmek istediğinin altını çizdi.

ESNAFLA SOHBET ETTİ

Muhtar adayı Serkan Kenan Özçelik  Mahallesinde esnafları da ziyaret ederek destek istedi.
Esnaflarla sohbet eden ve desteklerini beklediğini söyleyen Muhtar adayı Özçelik “Nenehatun Mahallemizde seçim çalışmalarımıza esnaflarımızı ve mahalle halkımızı ziyaret ederek başladık. Yine onları ziyaret ederek çalışmalarımı sürdürdüm. Sohbet ederek esnaflarımızın fikir ve taleplerini dinledik. Çalışmalarımızı aralıksız sürdürerek Nenehatun Mahallemiz için gereken tüm çalışmaları yapacağız” ifadelerine yer verdi.
Esnaflar seçim çalışmaları kapsamında kendilerini ziyaret eden Muhtar adayı Kenan Özçelik’e teşekkür ederek başarılar dilediler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Özçelik, Nenehatun’da, karış, karış, gezdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı