Haber Detayı
21 Ağustos 2019 - Çarşamba 12:57
 
“Özgür Hoca ile her dakika birlikteyiz”
ARİF GÜLEN’DEN FLAŞ AÇIKLAMA:
Spor Haberi
“Özgür Hoca ile her dakika birlikteyiz”

Darıca Gençlerbirliği A.Ş’den flaş açıklama. Sarı yeşilli kulüp, bazı basın yayın organlarında, Kulüp Başkanı Arif Gülen ve Teknik Direktör Özgür Vurur arasında iletişim kopukluğu olduğu iddialarına yazılı bir cevap verdi.  

İŞTE O AÇIKLAMA:

Bugün bazı basın yayın organlarında çıkan haberler üzerine açıklama yapma gereği doğmuştur.  

Başkanımız Arif Gülen’in Teknik Direktörümüz Özgür Vurur ile irtibat halinde olmadığı haberleri kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır.  

Başkanımız Arif Gülen, hemen hemen her gün Teknik Direktörümüz Özgür Vurur ve teknik ekip ile görüşürken, tesislere sıklıkla geldiğini ve hemen hemen her gün takımımız ve altyapımız ile ilgili raporlar aldığını belirtmek isteriz. 

Ayrıca gecesini gündüzünü Darıca Gençlerbirliğimiz için harcayan başkanımızın, önceki gün oynadığımız hazırlık karşılaşmasına son anda kulübümüzle alakalı çıkan bir toplantısı yüzünden gelmediği de  bilinmektedir.  

Birlik ve beraberliğe ihtiyacımızın olduğu bugünlerde, Darıca G.B ailesine yeniden huzurlu bir ortam sağlayan Başkanımız Arif Gülen öncülüğünde, güzel işlere imza atacağımız yeni sezonda tüm basın mensubu arkadaşlarımıza da görevlerinde başarılar dileriz.  

Tüm gazeteci arkadaşlarımızın bilgisine sunarız. 

İyi çalışmalar

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Özgür, Hoca, ile, her, dakika, birlikteyiz”, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı