İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
YOK ARTIK!
YOK ARTIK!
CHP Yolunu Buldu
CHP Yolunu Buldu
Haber Detayı
22 Nisan 2017 - Cumartesi 22:42
 
Pazar ve Pazartesi Günleri Bazı Yollar Kapatılacak
İstanbul'da yarın oynanacak derbi ile pazartesi günü oynanacak Beşiktaş - Adanaspor maçı nedeniyle bazı yollar trafiğe geçici olarak kapatılacak.
- Haberi
Pazar ve Pazartesi Günleri Bazı Yollar Kapatılacak

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, yarın saat 19.00'da  Ali Sami Yen Spor Kompleksi  Türk Telekom Arena stadyumunda oynanacak olan  Galatasaray -  Fenerbahçe, maçı nedeniyle saat 14.00'den itibaren bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Trafiğe kapatılacak yollar şu şekilde:

Seyrantepe Metro Kavşağı -  Ayazağa istikametine giden yan yol girişi,

TEM Kuzey yan yoldan stat istikametine giden yan yol girişi,

TEM Kuzey yan yoldan TEM Güney yan oya dönüş varyant girişi trafiğe kapatılacak.

 

Alternatif güzergahlar ise şöyle açıklandı;

Seyrantepe Kavşağı -  Ayazağa istikametine inen köprü giriş ve çıkışlarını kullanmak isteyen araç sürücüleri için alternatif olarak;  Ayazağa'dan Ay Işığı Sokak'tan, Deniz Sokak üzerinden İmam  Çeşme Yolu Caddesine akım verilecek.

Seyrantepe'den gelerek  Ayazağa istikametine gitmek isteyen araç sürücüleri için İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi ve İmam  Çeşme Yolu Caddesi üzerinden Cendere Caddesi istikametine akım verilecek.

PAZARTESİ GÜNÜ KAPATILACAK YOLLAR

Pazartesi günü ise saat 20.00'de  Beşiktaş Vodafone Arena Stadı'nda oynanacak olan  Beşiktaş -  Adanaspor, maçı nedeniyle saat 16.00'dan itibaren,  Dolmabahçe Caddesi Akaretler Kavşağından Kadırgalar alt baş ışıklara kadar olan kısım trafiğe kapatılacak, trafik akımı Akaretler kavşağından  Dolmabahçe istikametine verilmeyecek. Trafik  Süleyman Seba Caddesinden Bayıldım Caddesi Stadyum arkasına yönlendirilecek. Ayrıca Kadırgalar Caddesi Bayıldım Caddesine kadar trafiğe kapatılacak, Kadırgalar Caddesi girişine Meclisi Mebusan Caddesi'nden gelen trafik akımı stadyum arkasına verilmeyip  Beşiktaş istikametine yönlendirilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Pazar, ve, Pazartesi, Günleri, Bazı, Yollar, Kapatılacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı