Perşembe pazarında Covid-19 denetimi!
Haber
06 Ağustos 2020 - Perşembe 14:00
 
Perşembe pazarında Covid-19 denetimi!
Darıca Haberi
Perşembe pazarında Covid-19 denetimi!

Türkiye’de salgın vakalarının artması nedeniyle 81 ilin tamamında denetleme yapıldı. Denetleme yapılan yerlerden birisi de Darıca oldu. Darıca Kaymakamı Yüksel Kara, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca Emniyet Müdürü Şaheser Şen Alaca, Gebze Pazarcılar Odası Başkanı Ziyaettin Erattır ve yetkililer Perşembe pazarına giderek burada denetlemelerde bulundular.

PAZARDA DENETLEME YAPTILAR

Perşembe pazarında pazarcılarla bir araya gelen Darıca Kaymakamı Yüksel Kara, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca Emniyet Müdürü Şaheser Şen Alaca, Darıca İlçe Sağlık Müdürü Ulaş Doğan, Gebze Pazarcılar Odası Başkanı Ziyaettin Erattır, sosyal mesafe, hijyen ve maske kullanımı konusunda ikazlar yaparken pazarcılara konuyla alakalı çeşitli bilgilendirmelerde bulundular. Ayrıca Darıcalı vatandaşlar da salgınla ilgili bilgilendirildiler.

VATANDAŞLARI DA DİNLEDİLER

İçişleri Bakanlığı’nın 81 il valiliğine yolladığı corona virüsü tedbirleri kapsamında yapılan çalışmada hem pazarcılarla hem de vatandaşla salgına karşı önlemler konusunda paylaşımda bulunulurken yetkililer pazarcıların ve vatandaşların konuyla alakalı düşüncelerini dinlediler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Perşembe, pazarında, Covid-19, denetimi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı