Haber Detayı
08 Ağustos 2018 - Çarşamba 10:57
 
Pilavcı’dan sözde değil özde destek
DARICA G.B YENİ SEZONDA KOLLARINDA BAYRAMOĞLU EMLAK’I TAŞIYACAK
Spor Haberi
Pilavcı’dan sözde değil özde destek

Darıca’nın tanınan ve sevilen işadamlarından İbrahim Pilavcı, Darıca Gençlerbirliği için elini taşın altına koymaya devam ediyor. Bölgemizde inşaat ve gayrimenkul sektörüne yön veren Bayramoğlu Emlak’ın sahibi ve aynı zamanda Ak Parti Darıca İlçe Başkan Yardımcısı olan İbrahim Pilavcı, 2.Lig temsilcimiz Darıca Gençlerbirliği’ne forma sponsoru oldu.

2018-2019 sezonu formaları için Darıca G.B’ye kol reklamı veren Pilavcı, sarı yeşilli kulübe büyük bir jest yaparak ciddi bir ekonomik katkı sundu. Böylece 10 yıl aradan sonra Darıca’yı 2.Lig’de temsil edecek olan Darıca G.B, yeni sezonda kollarında Bayramoğlu Emlak reklamını taşıyarak yeşil sahalarda mücadele verecek.

PİLAVCI’DAN SÖZDE DEĞİL ÖZDE DESTEK

Farklı dönemlerde Darıca Gençlerbirliği yönetim kurulu listesinde de yer alan İbrahim Pilavcı, hiçbir zaman sarı yeşilli kulüpten desteğini esirgemedi. Son olarak Darıca G.B’de basın sözcülüğü görevini yürüten ve takımı için uzak-yakın demeden bir çok deplasmanda boy gösteren Pilavcı, yeni sezonda yönetimde bulunmasa da Darıca’ya ve Darıca Gençlerbirliği’ne olan sevgisini ve bağlılığını bir kez daha gösterdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Pilavcı’dan, sözde, değil, özde, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı