Haber Detayı
02 Ağustos 2017 - Çarşamba 15:04
 
Rakip Yola Çıktı
Kendi tesislerindeki birinci etap kamp çalışmalarını tamamlayan Muğlaspor ikinci etap kamp yapmak üzere bugün Afyon’a gitti. Basın Sözcüsü Hüseyin Nizamoğlu, “Dünkü Muğlaspor kafilesinde 28 futbolcu, teknik kadro ve diğer ilgililer yer aldı “ dedi.
Spor Haberi
Rakip Yola Çıktı

Muğlaspor’un Afyon kampı bugün başladı. Birinci etap kamp çalışmalarını önceki gün tamamlayan Muğlaspor’da kafile ikinci etap dış kamp yapmak üzere bugün Afyon’a gitti.

Dış kamp merkezinde 10 gün kamp yapacak olan yeşil beyazlılar bu süre içinde hazırlık maçları da yapacak.

Muğlaspor’un bugün başlayan Afyon kamp kadrosunda 28 futbolcunun yanı sıra Teknik kadro Basın ve değir bazı ilgililerde yer aldı.

Muğlaspor basın sözcüsü Hüseyin Nizamoğlu dün konu hakkında yaptığı açıklamada özetle şunları söyledi, “Daha önceden belirttiğim gibi Kendi tesislerimizdeki birinci etap kamp çalışmalarımız başarılı geçti ve takımımız 10 günlük dış kamp yapmak üzere bu sabah saatlerinde Afyon’a gitti. Takımımızın kafilesi ikinci etap kam için yeterli sayıdadır.

Kadromuz futbolcu ve diğer ilgililerle yaklaşık olarak 40 civarındadır.

Artık sezonun başlaması için geri sayım devam ediyor. 26-27 Ağustos 2017 tarihinde başlayacak olan yani sezona eksiksiz ve tam olarak gidererek sezona eksiksiz başlamak istiyoruz. Afyon kampında takımımıza ve kafilede ler alan herkese başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rakip, Yola, Çıktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı