Haber Detayı
22 Kasım 2016 - Salı 11:20
 
RESUL DİNDAR ARALIK'TA GEBZE'DE
Efsa Ajans & Organizasyon'un sahibi Çiler Boylu Resul Dindar’ı bir kez daha Gebzelilerle buluşturacak. Yaptığı organizasyonlarla adından sıkça söz ettiren Çiler Boylu, Gebzelilerin yakından takip ettiği ve her konserine akın ettiği Resul Dindar’ı bir kez daha sevenleriyle buluşturacak.
Gebze Haberi
RESUL DİNDAR ARALIK'TA GEBZE'DE

Gebze’de gerçekleştirdiği etkinliklerle alanının bir numaralı ismi olan Efsa Ajans & Organizasyon'un sahibi Çiler Boylu, Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde 21 Aralık 2016 Çarşamba günü 20.00’da sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

ÇİLER, BİLETLERİ CUMA GÜNÜ ALMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ

 Efsa Ajans & Organizasyon'un sahibi Çiler Boylu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama da, “21 Aralık Çarşamba akşamı Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezinde yapacağımız Resul Dindar konserimizin biletleri Cuma Günü bilet temin noktalarına verilecektir.

SPONSOR, BASIN VE PROTOKOLE ÖZEL DAVETİYE

Boylu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamaya şöyle devam etti, “yaptığımız her proje de bizleri yalnız bırakmayarak desteklerini sunan önce sponsorlarımıza daha sonra ise proje öncesi ve sonrası yaptıkları haberlerle bizlerden desteğini esirgemeyen basın mensuplarımıza da davetiyelerini en kısa sürede ulaştıracağız” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: RESUL, DİNDAR, ARALIK'TA, GEBZE'DE,
Yorumlar
Haber Yazılımı