Haber Detayı
25 Ağustos 2017 - Cuma 11:02
 
SIR'DAN BAŞKAN KÖŞKER'E TEŞEKKÜR!
EMRE VE YAVUZ’UN TRANSFERLERİ KÖŞKER’İN KATKILARI İLE GERÇEKLEŞTİ
Spor Haberi
SIR'DAN BAŞKAN KÖŞKER'E TEŞEKKÜR!

Gebzespor’un yeni sezonda şampiyon olmasını isteyen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in bu doğrultuda gerekenin yapılmasını istediği, yönetimin kurulunun da Emre Özkurt ve Yavuz Özsevim transferlerini gerçekleştirdiği öğrenildi. 

İlker Çakır’ın Gebzespor’a başkan olmasından sonra kulübe olan bakış açısı değişen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, doğru yönetilen Gebzespor’un yanında olduğunu yeni dönemde de gösteriyor. Sezon hazırlıklarının start aldığı günde takımı yalnız bırakmayan ve yaptığı konuşmada futbolculara güvenini dile getiren Başkan Köşker, şuana kadar gelinen noktadan son derece memnun.  Afyon kampında oynanan hazırlık maçlarından haberdar olan Başkan Köşker’in Gebzespor’un şampiyon olmasını istediği ve bu doğrultuda gerekenin yapılmasını yönetime söylediği öğrenildi. 

KÖŞKER SAYESİNDE HUZURLU KAMP

Emre Özkurt ve Yavuz Özsevim’in transferlerini Başkan Köşker’in katkılarıyla gerçekleştiren Gebzespor’da Sportif Direktör Abbas Sır, huzurlu bir kamp döneminden geçtiklerini ve bunu sağlayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e şükranlarını sunduklarını söyledi. Köşker’in desteğini yanlarında gördüklerini ifade eden Sır, “Gebzespor, Gebze’nin bir markasıdır. Sayın başkanımız Adnan Bey bu markanın her zaman yanında ve destekçisi olmuştur. Gebzespor’umuzun elde edeceği başarılar kentimize güzellik katacağına, moral vereceğine, sporun gelişimine katkı sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SIR'DAN, BAŞKAN, KÖŞKER'E, TEŞEKKÜR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı