Haber Detayı
14 Ekim 2018 - Pazar 15:38
 
Saadet Gebze’de Yerel Seçim Hazırlığı
Saadet Partisi Gebze İlçe Teşkilatı ilçe divanı toplantısı gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen toplantıda konuşan Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz, “Yerel seçimlerde büyük başarı sağlayacağız.” dedi.
Gebze Haberi
Saadet Gebze’de Yerel Seçim Hazırlığı

İlçe divan toplantısına Saadet Partisi Gebze İlçe yönetim kurulu üyeleri mahalle başkanları ve çok sayıda partililer katıldı. Düzenlenen toplantıda bir konuşma yapan Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz, “Nereden tutsanız aymazlıkla dolu bunlar yine Amerika’yı dize getirdiler, aylardır elinizdeki medya ile rahibin 15 Temmuz olaylarının planlayıcısı olduğunu anlattınız. Hatta ekonomideki problemlerin sebebi olarak rahibi gösterdiniz. Sonra al papazı ver papazı dediğiniz papaz için gizli tanıklar sudan sebeplerle ifadelerini değiştiriyor ve papaz serbest kalıyorsa yargı bağımsızlığı yok demektir; ama siz yine de elinizdeki medya ile bunu bir başarı gibi göstermeyi becerisiniz.” diye konuştu.

 KASIM SONUNA KADAR DEVAM EDECEK

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz konuşmasının devamında yerel seçimlere az bir süre kaldığını belirterek, çalışmalara hız verdiklerini belirtti. Başkan Korkmaz, “2019 Mart yerel seçimlerde en büyük başarıyı sağlayacağız.” dedi. Toplantıda yaklaşan seçimler için aday adaylığı başvuru sürecinin başladığı ve saadet partisinde bundan sonraki süreçte aday adayları için başvuruların il ve ilçe teşkilatlarına kasım ayının sonuna kadar devam edeceği belirtildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Saadet, Gebze’de, Yerel, Seçim, Hazırlığı,
Yorumlar
Haber Yazılımı