Haber Detayı
05 Ocak 2018 - Cuma 10:38
 
Saadet Gebze’den Kudüs Toplantısı
Saadet Partisi Gebze İlçe Teşkilatı Necati Korkmaz başkanlığında toplanarak, hafta sonu yapılacak olan İlçe Divan Toplantısının son hazırlıklarını ele aldılar.
Gebze Haberi
Saadet Gebze’den Kudüs Toplantısı

İlçe divan toplantısına tün Gebzelileri davet eden Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz, “Kudüs Müslümanların göz bebeği, İslâm ümmetinin ilk kıblesi birçok Peygamberin izinin olduğu kadim ve manevi şehir. Kudüs önemini, bizzat Kur’an ve Hadislerden alan mazlum bir şehirdir. Kudüs’ün özgürlüğü, dünya Müslümanlarının özgürlüğüdür. Kudüs’ün özgür olması ve orada yaşayan Müslümanların, İsrail zulmünden kurtarılması için İslam Dünyasına yıllarca bayraktarlık yapmış bir milletin evlatları olarak, Filistin mücadelesini, beşikten-mezara devam eden şuurla sahipleniyoruz.

TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

Beşikten-mezara devam eden şuur anlayışla nesillerimizi yetiştirmenin gayretiyle hareket ediyoruz. Bu gaye etrafında Gebze Saadet Partisi İlçe Başkanlığı olarak 06 0cak Cumartesi günü saat 19.00’da Gebze Kent Meydanı Kardelen Kültür Salonunda Eğitimci Yazar Şinasi Başaran’ın Özgür Kudüs’e Giden Yol sunumuyla gerçekleşecek ilçe divan toplantımıza tüm halkımız davetlidir. Kudüs özgürleşmesi konusunda destek veren herkese teşekkür ederim. Kudüs’ün özgürlüğü, dünya Müslümanlarının özgürlüğüdür.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Saadet, Gebze’den, Kudüs, Toplantısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı