Haber Detayı
29 Kasım 2018 - Perşembe 14:24
 
Saadet Partisi Kocaeli’ne Talip
Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik yaklaşan yerel seçimler için değerlendirmelerde bulundu. Çelik, “Mazisiyle tertemiz olan Saadet kadroları önümüzdeki seçimlerde, büyükşehir başta olmak üzere Kocaeli’nin tüm belediyelerine taliptir.” dedi.
Siyaset Haberi
Saadet Partisi Kocaeli’ne Talip

Yaklaşan yerel seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik, “Mazisiyle tertemiz olan Saadet kadroları önümüzdeki seçimlerde, büyükşehir başta olmak üzere Kocaeli’nin tüm belediyelerine taliptir. Bu kadrolar milletimizi hiçbir zaman yanıltmamıştır. Rüşveti, iltiması, torpili ayaklarının altına alan bu kadrolar göreve getirildiğinde milletimizin belini doğrultmasına sebep olacak üretim ve istihdam odaklı yatırımlara imza atacaktır. Bu yatırımlar yerel kaynaklardan istifade etmek suretiyle gerçekleştirilecek, istihdam sağlamakla da kalmayacak aynı zamanda refah seviyesi üst düzey bir şehir inşa edecektir. Tüm Türkiye bizlerin yönettiği örnek belediyelere gözünü dikecek ve bizim icraatlarımız yine model olacaktır.

KÜLTÜRÜMÜZE UYACAK

Saadetli belediyelerin inşa edeceği şehirler; hiç şüphesiz insan fıtratına, birlikte yönetim ve yaşam kültürümüze uygunluk arz edecektir. Medeniyet ruhunun hissedildiği, korku ve acının yerine; huzur ve güven veren şehirler kurmak ancak ve ancak bizim yapabileceğimiz bir iştir. Saadetli kadrolar, şehirlerdeki ihanetin izlerini kaldıracak çalışmalara imza atacak, şehirlerimizi marka değere çıkaracak projeleri gerçekleştirecektir. Bizim zamanımızda şehirler, nefes alınabilecek çehreyi yakalayacaktır.  Belediyeler sorun üreten bürokrat anlayıştan sıyrılacak ve çözüm üretebilecek bir konuma getirilecektir.” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Saadet, Partisi, Kocaeli’ne, Talip,
Yorumlar
Haber Yazılımı