Haber Detayı
10 Aralık 2018 - Pazartesi 17:42
 
Şakar 30 yıl sonra öğretmeniyle buluştu
Darıca Haberi
Şakar 30 yıl sonra öğretmeniyle buluştu

Bölgemizin tanınan ve sevilen siyaset adamlarından, Ak Parti Darıca ilçe yöneticisi Köksal Şakar, 30 yıl sonra ilkokul öğretmeniyle buluştu. Erzurum Şenkaya’da bulunan Teketaş Köyü İlköğretim Okulu'ndan 1990 yılında mezun olan Şakar, sosyal medyadan 30 yıl sonra bulup görüştüğü öğretmeni Hüseyin Aydın ile yaşadığı yer olan Kütahya Gediz’de bir araya geldi.

 

 

ŞAKAR: ÖĞRETMENİMİ HİÇ UNUTMADIM

Öğretmeni ile irtibata geçen Şakar, Kütahya’ya giderek özlemini çektiği öğretmenine sarılıp, evine misafir oldu. İlkokul öğretmeni ile yemekte bir araya gelerek hasret gideren Şakar, öğretmenini hiç unutmadığını ve kendisinde çok özel bir yeri olduğunu vurgulayarak, 30 yıl sonra öğretmeni ile buluşmanın sevincini yaşadığını belirtti.  

AYDIN: HATIRLANMAK ASİL BİR DUYGU

Yıllar sonra öğrencisinin kendisini bulmasını ve unutmamasını çok değerli bulduğunu ifade eden ve halen Gediz Gazi İlkokulu’nda okul müdürlüğü yapan Hüseyin Aydın ise ‘’Hatırlanmak kesinlikle çok asil bir duygu, fakat hatırlamak çok nazik, vefalı, incelik ve şükran dolu bir davranış. Maddenin esiri olunan ve çoğu dini-milli değerlerin unutulduğu bu zamanda böyle bir ziyaret için çok teşekkür ederim. Ayaklarınıza sağlık’’diyerek ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şakar, 30, yıl, sonra, öğretmeniyle, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı