Haber Detayı
15 Şubat 2016 - Pazartesi 09:44
 
Sami Çakır mesai rekoru kırdı
Çalışkan kişiliğiyle bilinen AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, görevli olduğu plan bütçe komisyonunun yoğun çalışma temposuna ayak uydurmakta zorlanmadı.
Kocaeli Haberi
Sami Çakır mesai rekoru kırdı

 Ülke için her görevi yerine getirmek için kendisinden fedakarlığı esirgemeyeceğini belirten Çakır, bir hafta da 100 saatten fazla mesai yaparak en yoğun çalışan vekillerden biri oldu. ...

Kocaeli Milletvekili Çakır'ın bulunduğu Plan Bütçe Komisyonu 2023 Hedeflerinde Büyük Türkiye ekonomisini yoğun mesai ile inşa ediyor. Komisyon bir hafta içinde yoğun tartışmaların ve uzun süren görüşmelerin ardından,  Milli Eğitim, Milli Savunma, İçişleri, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme, Gümrük ve Ticaret, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Çevre ve Şehircilik, Dışişleri, Avrupa,  Ekonomi, Orman ve Su İşleri ve Sağlık Bakanlığının bütçe ve kesin hesap görüşmeleri yapıldı. Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, komisyonun tüm toplantılarına katılırken Ankara'da makamına gelen ziyaretçilerle de  görüşerek yoğun gündemde seçmenleri ihmal etmiyor. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sami, Çakır, mesai, rekoru, kırdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı