Haber Detayı
04 Şubat 2018 - Pazar 15:53
 
Samsunlu Kadınlar Bir Araya Geldi
Gebze Samsunlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği Kadın Kolları bir araya gelerek tanışma ve kaynaşma toplantısı düzenledi.
 
 
 
Gebze Haberi


Toplantıya Gebze Samsunlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği Kadın Kolları Başkanı Zeliha Şevval Abukan ve yönetimi ile Samsunlu kadınlar katıldı. Düzenlenen toplantıda konuşan Gebze Samsunlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği Kadın Kolları Başkanı Zeliha Şevval Abukan, “Sevgiyle, heyecanla, ilk olmanın gururuyla çıktığımız bu yolda, Gebze Samsunlular Derneği Kadın kolları olarak bu toplantıyı düzenledik. Kısa zamanda Gebze’de güzel işlere imza atarak sesimizi duyurduk. Bu güzel işlerde bizlere destek olan Dernek başkanımız Şakir Töngel’e teşekkür ederiz.

 

 

FARK YARATIYORUZ

Kadınlar olarak dernek binamızda spor faaliyetleri düzenliyor, kadınlarımızı sosyalleştiriyoruz. ‘Evden Okula Haydi Anneler Spora’ projesi kapsamında düzenlenen yürüyüşlere katılım sağlayarak farkındalık yaratıyoruz. Yine dernek binamızda hastaneler ile yaptığımız iş birlikleri doğrultusunda kadınlarımıza yönelik seminerler vererek kadınlarımızın bilinçlenmesini sağlıyoruz. ‘Kadın değişirse dünya değişir’ fikrinden yola çıkarak kadınlarımızı bilinçlendirmeye ve projelerimize devam edeceğiz. Hepinize burada olduğunuz bize destek olduğunuz teşekkür ederim.” dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Samsunlu, Kadınlar, Bir, Araya, Geldi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı