Haber Detayı
01 Haziran 2018 - Cuma 11:27
 
Sancaklı, “Erdoğan İlk Turda Seçilecek”
MHP Darıca İlçe Başkanlığı her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeğini bu yıl da vererek Cumhuriyet Meydanı’nı hıncahınç doldurdu. İftar yemeğinde konuşan MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, “24 Haziran’da gerçekleştirilecek seçimde Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk turda seçilecek.” dedi.
 
 
 
Darıca Haberi


Darıca Cumhuriyet Meydanı’nda önceki gün MHP Darıca İlçe Başkanı Âdem Emre Aygün başkanlığında verilen iftar yemeğine; MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP Darca İlçe Başkanı Âdem Emre Aygün, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, MHP Darıca kadın kolları başkanı Gonca Arat ve yönetimi, MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban, MHP Kocaeli milletvekili adayları, ilçe dernek temsilcileri katıldı.

VAROLUŞ SAVAŞI

Kur’an tilaveti ile başlayan iftar yemeğinde MHP Darıca İlçe Başkanı Âdem Emre Aygün bir konuşma yaptı. Başkan Aygün, “MHP Darıca asli görevlerini fazlasıyla yerine getirmiştir. Benim ve arkadaşlarımızın vicdanı rahttır. Ama daha da fazlasını yapacağız. 24 Haziran’da yapılacak seçimler adeta varoluş savaşıdır. Tarafımız nettir. Milletvekilliğini 3 hilalde zirveye çıkaracağız. Recep Tayyip Erdoğan’ı ilk turda yine cumhurbaşkanı seçtireceğiz. Cumhur ittifakı millet aklı. Hepinize katılımlarınız için teşekkür ederim.” diye konuştu.

BİRİLERİ RAHATSIZ OLDU

MHP Darıca İlçe Başkanı Âdem Emre Aygün’ün ardından Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak bir konuşma yaptı. Başkan Karabacak, “Hepinizi selamlıyorum. Ramazan'ınız mübarek olsun. Bu meydanda 15 Temmuz garabetini yaşadık ve hep birlikte omuz omuza vererek hainlere karşı birliğimizi gösterdik. Türkiye topraklarının bölünmez bütünlüğünü her daim savunduk. Partilerimiz farklı olabilir ama her şeyden önemli tek vatan, tek bayrak, tek millet dedik. MHP ilçe başkanına teşekkür ederim. Recep Tayyip Erdoğan ile liderimiz DR. Devlet Bahçeli’nin birlikte hareket etmesi, tek yumruk olması birilerini çok rahatsız etmiştir. Bu vatan bizimdir. 24 Haziran seçimleri ülkemiz için büyük Türkiye’nin adımları atılacağı o günün hayırlı olmasını diliyorum.” diye belirtti.

GELECEĞİMİZ İÇİN KAZANMALIYIZ

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ın konuşmasının ardından MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü bir konuşma yaptı. Başkan Ünlü, “Eğer bu iftar programına katılan dava arkadaşlarım bize sahip çıkarsa kazanacağız. Sizin vereceğiniz desteğe ihtiyacımız var. 24 Haziran’da başarmamız lazım. Çocuklarımızın ve ülkemizin geleceği için başarmalıyız. Sandık seçmen listeleri üzerinde çalıştığımızda başaracağız. Hepinize ihtiyacımız var. Hep beraber birbirimize sahip çıkıp 24 Haziran’da başarılı olalım. Bu geceyi organize eden herkese teşekkür ederim.” dedi.

ÜLKÜCÜLER TARİHİNİN EN BÜYÜK OYUNU ALACAK

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’nün ardından son olarak MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı konuştu. Sancaklı, “24 Haziran geliyor. Birçok seçim yaşadık fakat bu seçim tünelden önceki son çıkış. Diğer bütün seçimlerden daha önemli. Türkiye cumhuriyetinin bekasında 50-100 senesinin önünü açacak bir seçim. Her taraftan saldırı var. Ama unuttukları bir şey var. Bizim kanımız asil kandır. Türkiye cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. Daha önce ne gerekiyorsa nasıl yaptıysak bu seçimde de yapacağız. Bu seçimin kazanılmasının en büyük pay sandık ve mahalle başkanlarınındır. 24 Haziran günü seçim sandıkları açıldığında Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk turda seçilecek. Ülkücü harekette tarihinin en büyük oyunu alacak. Toplayabildiğimiz kadar oy toplayacağız. Burada partiler ikinci plana düşmüştür. Önemli olan ülkenin bekasıdır. 24 Haziran akşamı büyük bir zafer yaşayacağız. Ne mutlu türküm diyene.” dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Sancaklı,, “Erdoğan, İlk, Turda, Seçilecek”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı