Haber Detayı
22 Nisan 2016 - Cuma 10:20
 
“Şanslar eşit”
RAMAZAN HOCA PLAY-OFF YARIŞINDA HER TAKIMIN ŞANSININ EŞİT OLDUĞUNU SÖYLEDİ
Spor Haberi
“Şanslar eşit”

Darıca G.B Teknik Direktörü Ramazan Silin, Erzincanspor’u yenerek üzerilerine düşeni yapacaklarını söyledi. Play-Off’la ilgili konuşan Silin, ‘’Herkesin ne kadar şansı varsa bizim o kadar şansımız var’’dedi.

Darıca Gençlerbirliği’nde tüm dikaktler Erzincanspor maçına çevrildi. Çorum Belediyespor deplasmanında alınan yenilgiyi unutturmak isteyen sarı yeşillilerde Teknik Direktör Ramazan Silin gazetemize değerlendirmelerde bulundu. Çorum maçına kazanmak için gittiklerini fakat beklemedikleri bir yenilgi aldıklarını kaydeden Silin, ‘’Çorum deplasmanından 1 puanla dönseydik yine de değişen bir şey olmayacak, Erzincanspor ve Bayburtspor maçlarını kazanmak zorunda olacaktık. Bugünkü tabloya baktığımızda yine 2 maçımızı da almak zorundayız’’dedi.

‘’İKİ MAÇI DA ALACAK GÜCÜMÜZ VAR’’

Play-Off yarışıyla ilgili konuşan deneyimli teknik adam, çekişmeli ve güzel bir yarışın olduğunu belirterek, ‘’Herkesin ne kadar şansı varsa bizim de o kadar şansımız var. Biz kendi üzerimize düşeni yaparak maçımızı alacağız, ardından rakiplerimizin aldığı sonuçlara bakarak stratejimizi belirleyeceğiz. İki maçı da alacak güce sahibiz’’dedi.

KALAN MAÇLAR:

3-BAYBURT G.Ö.İ (57 PUAN)

Niğde BLD (D)

Darıca G.B

4-BEYLERBEYİSPOR (57 PUAN)

Çorum BLD.

24 Erzincanspor (D)

5-ÇORUM BLD. (55 PUAN)

Beylerbeyispor (D)

K.İskenderunspor

6- GÖLCÜKSPOR (55 PUAN)

BAY

Niğde BLD.

7-DARICA G.B (52 PUAN)

24 Erzincanspor

Bayburt G.Ö.İ (D)

8-24 ERZİNCANSPOR (52 PUAN)

Darıca G.B (D)

Beylerbeyispor

9-DERSİMSPOR (51 PUAN)

Van BBSK

Kastamonu 1966 (D)

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Şanslar, eşit”,
Yorumlar
Haber Yazılımı