Haber Detayı
03 Nisan 2016 - Pazar 11:34
 
SARIBAY’LA ARAMIZDA BİR SORUN YOK
Kocaeli Haberi
SARIBAY’LA ARAMIZDA BİR SORUN YOK

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Sevim Pekyörür yapmış olduğu açıklamada, “CHP İl Kadın Kolları olarak hiç durmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi. Pekyörür, partinin kapısının da herkese açık olduğunu ifade etti

CHP İl Kadın Kolları 12. Olağan Kongresi’nin ardından 137 oyla CHP İl Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Sevim Pekyörür, “Kongrenin ertesi gün çalışmalarımıza başladık. Hiç durmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. 12 ilçe başkanımla birlikte güzel çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

SARIBAY’LA ARAMIZDA BİR SORUN YOK

Kılcal Damar Örgütlenme Modeli kapsamında 10 Nisan’da Eskişehir Odunpazarı’na gideceklerini söyleyen Pekyörür, “Biz ilçe başkanlarımızın acemiliklerini telafi ediyoruz. Fatma Kaplan Hürriyet ile birlikte çok güzel çalışmalara imza atıyoruz. Kocaeli’de olduğu her günü onunla değerlendiriyorum. Fatma Hanım her zaman bizimle birlikte hareket ediyor. Ona gelen tüm bilgileri bizimle paylaşıyor. Onun Ankara’da olması bizim için çok büyük bir avantaj. Önergelerinin tamamını bize gönderiyor. Aynı şekilde İl Başkanımız Cengiz Sarıbay ile de yeri geldiğinde baba kız, yeri geldiğinde iki başkan olarak konuşuyoruz. Ortak paydalarımızın neler olduğunu biliyoruz. Bazı gazetelerde Sarıbay ile aramızda sorunlar olduğuna dair haberler çıktı ama öyle bir durum yok. Biz çalışmalarımızı eksiksiz yaptıktan sonra bizim için ne derlerse desinler. CHP adı altında yaptığım her şeyin partime bir artı kazandırması gerekiyor” diye konuştu.

AYRINTILAR YARIN GAZETEMİZDE

Kaynak: Editör:
Etiketler: SARIBAY’LA, ARAMIZDA, BİR, SORUN, YOK,
Yorumlar
Haber Yazılımı