Haber Detayı
11 Temmuz 2017 - Salı 10:34
 
Sarıbay: Adalet için her şeye varız
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun düzenlediği il başkanları toplantısı sonrasında konuştu. Sarıbay, “İl Başkanları olarak yürüyüşün bir ivme kazandırdığını dile getirdik. Genel başkanımız bu yürüyüşe tüm Türkiye için çıktı. Adalet çağrısı herkes için geçerlidir ve bakidir.” dedi.
Kocaeli Haberi
Sarıbay:  Adalet için her şeye varız

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun düzenlediği il başkanları toplantısı sonrasında önemli açıklamalar da bulundu. Sarıbay “Toplantıda il başkanlarımız yürüyüşle ilgili partimizin ivme kazandığını ifade ettiler. Ben de bu görüşe katılıyorum. Ülkenin geleceğinin garantisi CHP’dir. Genel başkanımız bu yürüyüşe tüm Türkiye için çıktı. Adalet çağrısı herkes için geçerlidir ve bakidir. Yürüyüş ve miting sorunsuz, bir kişinin bile burnu kanamadan gerçekleştirildi. Biz adalet için sadece 450 kilometre yürümeye değil, her şeye varız. 

OLMAZSA OLMAZ

Adalet olmazsa olmazdır. Bunun dışında 15 Temmuz’la ilgili görüş alışverişinde bulunduk. 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili anma programlarına katılım sağlayacağız. Ben sabah il başkanları toplantısına katıldım Kocaeli’de. Ancak daha sonra genel başkanımızla görüşmek için kentten ayrıldım ve sayın valimizi ziyaret edemedim. En kısa zamanda ‘hayırlı olsun’ demek için ziyaretine gideceğim.” 
 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sarıbay:, , Adalet, için, her, şeye, varız,
Yorumlar
Haber Yazılımı