Haber Detayı
30 Ocak 2018 - Salı 12:27
 
Sarıtoprak’a Tebrik Ziyaretleri Devam Ediyor
AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi Öğretim Görevlisi Seyfettin Erdoğan Gebze-Darıca-Çayırova ve Dilovası Diyarbakırlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İlhami Sarıtoprak ziyaret ettiler.
 
 
 
Darıca Haberi


Gebze-Darıca-Çayırova ve Dilovası Diyarbakırlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin geçtiğimiz ay gerçekleşen olağan genel kurulunda başkan seçile İlhami Sarıtoprak’a tebrik ziyaretleri devam ediyor. AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi Öğretim Görevlisi Seyfettin Erdoğan dün Gebze-Darıca-Çayırova ve Dilovası Diyarbakırlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İlhami Sarıtoprak ziyaret ettiler.

TEBRİK ZİYARETLERİ

Gerçekleşen ziyaretle ilgili olarak bilgi veren Gebze-Darıca-Çayırova ve Dilovası Diyarbakırlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İlhami Sarıtoprak, “Derneğimizin olağan genel kurulundan sonra gerek hemşerilerimiz gerekse iş, siyaset ve spor camiasından birçok kişi gerek arayarak gerekse de ziyaret ederek bizleri tebrik ediyor. Dün de AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi Öğretim Görevlisi Seyfettin Erdoğan bizleri ziyaret ederek dernek çalışmalarında başarılar dilediler.” dedi.

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Sarıtoprak’a, Tebrik, Ziyaretleri, Devam, Ediyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı