Haber Detayı
16 Ocak 2018 - Salı 14:29
 
ŞARJJET’LE SORUN YOK
Özellikle sosyal medyayı kullananların en çok şikayet ettiği konuların başında gelen telefonlardaki şarj sorunu artık son buluyor. Tüm Türkiye’deki cafe ve restoranlarda 1 TL karşılığında 30 dakikada marka farketmeksizin bütün telefonları şarj eden ŞarjJet cihazları artık Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası’ndaki cafe ve restaurantlarda da hizmet vermeye başladı.
 
 
 
Haberi


ŞARJ SIKINTISINI GİDERİYOR

Ülkemizdeki değişik bölgelerde uzun süreden beri kullanılmakta olan ve son derece güvenli olan ŞarjJet cihazları, aynı zamanda CE Belgesine sahip. (Avrupa ürün mevzuatlarına uygun) Gelişen teknolojiyle birlikte telefonların hayatın her alanında kullanılması şarj sorununu da beraber getirirken, özellikle sosyal medyayı aktif bir şekilde kullananlar sadece 1 TL karşılığında bir yandan çaylarını yudumlarken, diğer yandan da hem telefonlarını kullanıp hem de şarj sıkıntısını giderebiliyorlar.

MÜŞTELERİLER OLDUKÇA MEMNUN

ŞarjJet Bölge Sorumlusu Nevzat Sakarya, şu ana kadar ŞarjJet cihazlarını kurdukları cafe ve restauranlardaki müşterilerden olumlu geri dönüş aldıklarını ifade ederek, “Sorunsuz bir şekilde telefonları şarj eden cihazları kurduğumuz işletmelerin bir çoğu zamanla cihazların yetmediğini ifade ederek, sayıyı artırmamızı talep ediyorlar. 1 TL gibi cüzi bir miktar karşılığında telefonlarının tamamen şarj eden müşterilerimiz cihazlarımızdan oldukça memnun. Kısa süre içinde bölgemizdeki bütün cafe ve restaurantlarda  ŞarjJet cihazlarımızla hizmet vereceğiz.” dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: ŞARJJET’LE, SORUN, YOK,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı