Haber Detayı
03 Şubat 2019 - Pazar 12:31
 
Şayir, “Çocuklar bizim yarınlarımız”
Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir yaptığı ziyaretlerde çocuklar ile yakından ilgilenerek onlara hediye takdim ediyor
Dilovası Haberi
Şayir, “Çocuklar bizim yarınlarımız”

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir SKM programları kapsamında yapmış olduğu ziyaretlerde çocuklar ile yakından ilgilenerek eğlenceli vakitler geçirmeleri amacıyla çeşitli hediyeler veriyor. Okul öncesi eğitimin öğrencilerin gelişiminde önemli olduğunu belirten AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir, AK Parti hükümetinin bu konuda önemli adımlar attığının altını çizdi.

ÇOCUKLARA ÖZEL PROJELER

“Çocuklarımız bizim yarınlarımızdır” diyen Hamza Şayir, “Onların geleceğe daha emin adımlarla ilerlemeleri için eğitim alanında hükümetimiz ciddi reformlar gerçekleştirdi. AK belediyecilik vizyonu ile bizlerde çocuklarımıza göreve geldiğimiz günden itibaren pozitif ayrımcılık yaparak ilçemize çocuklarımızın faydalanabileceği eğitim alanları, park alanları, sosyal alanlar, ve bilişim alanlarında projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şayir,, “Çocuklar, bizim, yarınlarımız”,
Yorumlar
Haber Yazılımı