Şayir'den çocuklara satranç sürprizi
Haber
17 Mart 2019 - Pazar 12:45
 
Şayir'den çocuklara satranç sürprizi
Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Cumhur İttifakı Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir, seçim çalışmaları için gittiği noktalarda çocukları unutmuyor, onlara satranç takımı hediye ediyor
Dilovası Haberi
Şayir'den çocuklara satranç sürprizi

Eğitime, gençlerin ve çocukların geleceğine yönelik yaptığı yatırımlar ile geçmişten bu yana Dilovası'nda tanınan ve gençlerin, çocukların Hamza abisi olarak bilinen Cumhur İttifakı Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir, seçim sürecindeki yoğun temposuna rağmen yine gençleri ve çocukları unutmayarak yanında getirdiği satranç takımlarını onlara hediye ediyor.

SATRANCI SEVDİRMEK İSTİYORUM

Gençlere ve çocuklara büyük önem veren Şayir, "Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın boş zamanlarını satranç oynayarak geçirmelerini istiyorum. Çünkü satranç çocukları günümüzdeki kötü alışkanlıklardan alıkoyacak bir spor dalıdır. Satrancı sevdirmek ve bu spor dalına çocukları teşvik etmek adına önümüzdeki süreçte de ciddi çalışmalarım olacak"d edi. Hediyelerini Şayir'in elinden almanın mutluluğunu yaşayan çocuklar Şayir'e teşekkür ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şayir'den, çocuklara, satranç, sürprizi,
Yorumlar
Haber Yazılımı