Haber Detayı
28 Ocak 2019 - Pazartesi 14:44
 
Şayir'e Destek Verdi
CHP Dilovası eski ilçe başkanı İrfan Ertürk, önceki gün AK Parti Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir'e destek AK Parti Dilovası İlçe teşkilatına geldi.
Dilovası Haberi
Şayir'e Destek Verdi

2014-2015 yılları arasında CHP Dilovası İlçe Başkanlığı görevini yürüten İrfan Ertürk, 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir'e destek vereceğini açıkladı. Ertürk önceki gün AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatına gelerek İlçe Başkanı Osman Akbulut, İl yöneticisi Fazıl Korkmaz ve ilçe yöneticileri ile bir araya geldi. Toplantıya SP adayının önceki dönem yakın çalışma arkadaşlarından olan ve geçtiğimiz günlerde AK Parti'ye katılarak Hamza Şayir'e destek vereceğini açıklayan Murat Çoban'da yer aldı.

BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN DİLOVASI'DIR
Ertürk, arkadaşı Hamza Şayir'in Dilovası'na önemli hizmetler yapacağına inandığı için yanında olmak istediğini ve destek vermek istediğini belirtirken, İlçe Başkanı Osman Akbulut ise "Katılımlarınız bizleri mutlu etti. Sizlerin desteği ile inşallah 1 Nisan sabahından itibaren adayımız Hamza Şayir, sizleri utandırmayarak güzel çalışmalara başlayacaktır. AK Parti ailesi olarak ta adayımız Hamza Şayir'in her daim yanında duracağız. Bizim için önemli olan Dilovası'nın en güzel hizmetleri alabilmesidir. İnşallah yeni dönemde de Dilovası güzel hizmetler almaya devam edecektir" dedi.   

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şayir'e, Destek, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı