Haber Detayı
25 Mart 2019 - Pazartesi 12:00
 
Şayir gümbür gümbür geliyor
Hamza Şayir’in Mimar Sinan Mahallesi’nde gerçekleştirdiği irtibat bürosunun açılışı mitinge dönüştü. Açılışı 5 bine yakın Dilovalı takip etti
Dilovası Haberi
Şayir gümbür gümbür geliyor

31 Mart seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir, Diliskelesi ve Orhan Gazi’den sonra miting havasında geçen üçüncü seçim irtibat bürosu açılışını Mimar Sinan Mahallesi'nde gerçekleştirdi. Seçimler öncesi adeta gövde gösterisi yapan Şayir’in seçim irtibat bürosu açılışını beş bine yakın Dilovalı takip etti.

BİNLERCE İNSAN KATILDI 

Miting havasında geçen seçim irtibat bürosu açılışına Cumhur İttifakı AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir’in yanı sıra AK Parti Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker ve Cemil Yaman, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, AK Parti İlçe Başkanı Osman Akbulut, MHP İlçe Başkanı Ali Osman Ayaz, İl yöneticileri, meclis üyeleri ve meclis üyesi adayları, STK Başkanları, mahalle muhtarları ile beş bine yakın Dilovalı katıldı.

ŞAYİR'İ BAŞKAN YAPACAĞIZ

Mimar Sİnan Mahallesi Zeki Market yanında açılan seçim irtibat bürosu açılışı töreninde ilk konuşmayı yapan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, "Dilovası yine gücünü gösterdi. AK Parti'ye olan sevgisini güvenini gösterdi. Bu muhteşem tablonun meyvesini inşallah 31 Mart akşamı hep birlikte alacağız. AK Parti olarak Dilovası'nda ne söz verdiyse yaptı. Bakanımız Kömürcüler için verdiği söz bizimde sözümüdür ve takipçisi olacağız. İnşallah yeni dönemde Hamza Şayir kardeşimizi belediye başkanı yapacağız ve Dilovası için verdiğimiz taahhütleri yerine getirmek için çalışacağız. Ben inanıyorum ki bu muhteşem tablo bize zaferin müjdecisidir. Şimdiden hayırlı olsun diyorum."dedi.     

BU COŞKU YENİ ZAFERİN HABERCİSİ

Akbulut'un ardından sırasıyla konuşan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, "2014'te sizlerin desteği ve özverili çalışmaları ile Dilovası Belediye Başkanlığına geldiğim günden bu yana ilçemin her zaman hizmetkarı olmaya çalıştım. Geçen beş yıllık sürenin sonuna geldiğimizde genel merkezimiz tarafından bu onurlu görev Hamza Şayir kardeşimize verildi. Bize düşende artık 31 akşamı Hamza Şayir kardeşim ile yeni bir zafere imza atmaktır. Bu zaferi yeniden yaşayacağımıza yürekten inanıyorum. Bugün burada muhteşem bir coşku görüyorum. 2014'te yaşadığım heyecanı yaşıyorum. Cumhur İttifakı gümbür gümbür geliyor. Bu coşku bunun habercisidir. Teşekkürler Dilovası" dedi.

DİLOVASI'NA HİZMET AK PARTİ İLE GELİR 

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, "Türkiye her geçen gün büyürken, kalkınırken birleri hep bundan rahatsız oldu. İçimizde ki hainlerle birlikte 17 yılda çok badireler atlattık. Ama milleti her zaman ülkesine, bayrağına ve Cumhurbaşkanına sahip çıktı. Şimdi yeni bir seçim sürecindeyiz. Her ne kadar yerel seçim denilse de bu seçim ülkemizin geleceği için çok önemli bir seçimdir. İnşallah 31 Mart'ta yeni bir zaferle AK kadrolar hem Türkiye'de hem de Kocaeli, Dilovası'nda yoluna devam edecektir. Buradan Dilovası halkına şunu özellikle söylemek istiyorum. Dilovası Belediyesi bütçesi ile Dilovası'na hizmet etmek imkansız. Buraya hizmet yapılacaksa sadece AK Parti ile yapılacaktır. Arkasında hükümet ve Büyükşehir Belediyesi ile hizmet edecektir. Sandığa giderken Dilovası'nın geleceği için, çocuklarımızın geleceği için oy kullanacaksınız" dedi.

HAMZA ŞAYİR'E GÜVENİYORUM

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman,  "Dilovası'nın güzel insanlarını böyle coşkulu bir günde bir arada görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Dilovası yine tarih yazmaya hazırlanıyor. AK Parti bu güne kadar ne dediyse onu yaptı. 10 yıldır bu kente hizmet etmeye çalıştık. Hizmet etmekten de onur duyduk. Şimdi bir kez daha bana ve bize güvenmenizi istiyorum. Sizlerden Hamza kardeşimize sahip çıkmanızı istiyorum. Biz her zaman onun yanında olacağız ve destek vereceğiz. Bizim davamız halkımıza hizmet sevdasıdır. İnşallah 1 Nisan sabahı da yine aynı kadrolar ile ilçemizin en iyi hizmeti alması için birlikte çalışacağız. Ben Hamza kardeşimize güveniyorum. Sizlerde güvenin ve ona sahip çıkın" dedi.

YENİ DİLOVASI'NIN TEMELİNİ ATACAĞIZ

Konuşmaya "Bugün çok güzelsin Dilovası, Bugün zafere hazırsın Dilovası" diyerek başlayan Cumhur İttifakı AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir, "12 Ocak'ta çıktığımız bu yolda Dilovalı hemşerilerimin hep desteğini gördüm. Genciyle yaşlısıyla her zaman enerji verdiler. Yeni Dilovası'nın temelini hep birlikte atacağız inşallah. Kadınlarımıza, gençlerimize güveniyorum. 31 Mart'a kadar hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

DİLOVASI TARİH YAZIYOR

31 Mart'a doğru giderken Dilovası tarih yazmaya devam ediyor. İlçemize İki bakanımız ve partimizin üst düzey katılımları ile Dilovası müjde üstüne müjde alıyor. En son Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile İlçemize gelen Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum, Kömürcüler OSB'nin kaldırılacağının müjdelerini verdi. Ancak birileri hemen karalamaya başladı. Şunu unutmayalım ki Kömürcüleri biz getirmedik. Kömürcüleri başkaları getirdi ama biz kaldıracağız. Birileri yine karalamak için ne zaman kaldırılacağını söylemediğini söyleyerek karalamak isteyenler, siyaset yapanlar şunu unutmasınlar AK Parti yaparım dedim mi yapar.

BOŞ VAATLERLE İNSANLARI KANDIRMAYIN

Birileri diyor ki AK Parti Dilovası'na 10 yılda ne kazandırdı. AK Parti iki dönemde Dilovası'nda yüzlerce eser kazandırdı. Hepsini tek tek sayabiliriz. Dilovası halkını bu şekilde kandıramazsınız. İnsanların artık duyguları ile oynamayın. Belediye başkanlığını alacağım diye yüzlerce insana verdiğiniz vaatlerle insanların duyguları ile oynamayın. Biz hiç kimseye boş vaatte bulunmuyoruz. Kimseye yapamayacağımız vaatlerde bulunmuyoruz. Boş vaatler satanları kınıyorum.

DİLOVASI'NA DÜRÜST SİYASETİ GETİRECEĞİZ

Biz Dilovası'na hizmet yapmaya geliyoruz. Dilovası'na halkımıza çağrıda bulunuyorum. Dilovası kardeşlik ilçesidir. Birlik ve beraberliğin sembolüdür. Dilovası eski Dilovası değil. Dilovası'nı eski günlere götürmek isteyenlere fırsat vermeyelim. İftiralarla karamalarla siyaset yapanların dönemi bitti. Biz hepimiz kardeşiz. Yarın seçim bitecek yine yüz yüze bakacağız. Onun için yalanlara dolanlara kanmayın. Biz yeni bir Dilovası'nı oluşturmak için geliyoruz. 31 Mart'ta dürüst siyasetti Dilovası'na getireceğiz. Memleket işi, Gönül işi diyerek yola çıkacağız. Halkımıza hizmet getirmek için gece gündüz çalışacağız. "dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şayir, gümbür, gümbür, geliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı