Haber Detayı
28 Şubat 2019 - Perşembe 13:52
 
Şayir: Yeni bir tarih yazacağız
"Yerelde Gençlik Buluşması" programında gençlerle bir araya gelen başkan adayı Hamza Şayir, “Bu genç, dinamik ve pırıl pırıl gençlerimiz ile Dilovası’nda yeni bir tarih yazacağız” dedi.
Dilovası Haberi
Şayir: Yeni bir tarih yazacağız

Cumhur İttifakı AK Parti Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir, gençlerle buluştu. AK Parti Dilovası Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca ve yönetimi tarafından düzenlenen "Yerelde Gençlik Muhabbetleri" programına Şayir’in yanı sıra AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut, meclis üyesi adayları Sinan Yaşar, Oğuzhan Artut ve çok sayıda genç katıldı. Buluşmada ilçenin en önemli dinamiklerinden birinin gençler olduğunu ifade eden Şayir, “Bu genç, dinamik ve pırıl pırıl gençlerimiz ile Dilovası’nda yeni bir tarih yazacağız” şeklinde konuştu.

31 MART'A KADAR DURMAKSIZIN ÇALIŞACAĞIZ
Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Dilovası Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca, "Seçim çalışmalarına başladığımız günden bu yana her zaman söylediğimiz "31 Mart'ta en büyük destek gençlerden gelecek" sloganı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Seçim startının verildiği günden bu güne sahaya inerek çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. İlçemizde kapı kapı gezerek öncelikle genç seçmenlerimize ulaşmaya çalışıyoruz. 31 Mart akşamına kadar da durmaksızın çalışacağız ve 31 Mart'ta yeni bir zafere daha imza atacağız" dedi.

SİZLER ÖNEMLİ DİNAMİKLERDEN BİRİSİNİZ 
AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir ise “Bugün burada şunu çok iyi görüyorum ki gençlerimiz seçimlere hazır. Siz gençlerimiz bu kentin en önemli dinamiklerinden birisidir. Kültürel yaşama yön verecek projelerimizi sizlerin desteği ve fikirleri ile birlikte gerçekleştireceğiz. Bu genç, dinamik ve pırıl pırıl gençlerimiz ile Dilovası’nda yeni bir tarih yazacağız” ifadelerine yer verdi.

İZ BIRAKMAYA GELİYORUM
Devamında “Göreve gelirsem proje üreten, sorun çözen ve elini taşın altına koyan bir başkan olacağım” diyen başkan adayı Şayir, “Her platformda söylüyorum, ben Dilovası'na iz bırakmaya geliyorum. İnşallah sizlerin de desteği ile çok güzel projeleri tek tek hayata geçireceğiz" dedi. Şayir, konuşmasının ardından daha sonra gençlerin sorularını cevapladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şayir:, Yeni, bir, tarih, yazacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı