“Sazlıdere'nin istekleri gerçekleşecek”
Haber
24 Ekim 2020 - Cumartesi 11:52
 
“Sazlıdere'nin istekleri gerçekleşecek”
BAŞKAN BÜYÜKAKIN, ÇAYIROVA SAZLIDERE’DE İNCELEME YAPTI
Çayırova Haberi
“Sazlıdere'nin istekleri gerçekleşecek”

Başkan Büyükakın, Çayırova Sazlıdere mevkisinde inceleme gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya geldi. Bölgeyi gezen ve buradaki sakinlerle buluşan Başkan Büyükakın, Sazlıdere’deki incelemesinin ardından yaptığı açıklamada, “Sazlıdere de yaşayan vatandaşlarımızın taleplerini yerinde gördük. İlçe Belediyemizle birlikte buradaki eksikliklerin giderilmesi için ekiplerimize talimatımızı verdik” dedi.

Kocaeli’nin her köşesinde halkla buluşan Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr Tahir Büyükakın, bu seferde Çayırova’nın Sazlıdere mevkiisinde yaşayan vatandaşların taleplerin dinledi. Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ve beraberindeki heyetle birlikte Sazlıdere sakinlerinin temsilcileriyle görüşen ve dinleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr Tahir Büyükakın, bölgede yaşayan kadınlarla da sohbet etti. Kadınları da dikkatlice dinleyen Başkan Büyükakın, “Annelerimiz ve kadınlarımız burada her günü yaşıyorlar. Eksiklikler konusunda kadınlarımızın önerilerini ve taleplerini dinledik” açıklamasını yaptı.

 

“TAHİR BAŞKANIMIZIN GELİŞİNDEN ÇOK MUTLU OLDUK”

“Belediyecilik gönül işi, aşk işidir” diyen Başkan Büyükakın, “Belediyecilik dertli insanların işidir” vurgusu yaparak ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Biz dertliyiz. Halkımızın dertlerinin dinmesi için Belediyecilik noktasında elimizden geleni yapıyoruz. Bizler hem eser hem de gönül belediyeciliği yapmak için gayret ediyoruz. Vatandaşlarımızla el ele gönül gönüle bir birlikteliğimiz var. Samimiyetle halkımızın dinliyoruz” ifadelerini sarf etti. Başkan Büyükakın daha sonra, Sazlıdere sakinlerinin temsilcilerle birlikte görüş alışverişi yaptıktan sonra bölgeden ayrıldı. Sazlıdere sakinleri ise, Başkan Büyükakın’ın kendilerini ziyaret etmeleri ve eksiklikleri yerinde görmesi nedeniyle çok mutlu olduklarını da dile getirdiler. Büyükakın’a teşekkür eden Sazlıdere’de yaşayan vatandaşlar, “Tahir Başkanımıza çok güveniyoruz” ifadelerini de ettiler. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Sazlıdere'nin, istekleri, gerçekleşecek”,
Yorumlar
Haber Yazılımı