Haber Detayı
25 Eylül 2018 - Salı 08:10
 
Şeker Çayırova'da
AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Çayırova ilçesinde yapımı büyük ölçüde tamamlanmış olan Prof.Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi ve Kent Park’ta incelemelerde bulundu.
Çayırova Haberi
Şeker Çayırova'da

Kocaeli Milletvekili Şeker’in yapımı Çayırova Belediyesi tarafından tamamlanmak üzere olan Prof.Dr.vNecmettin Erbakan Kültür Merkezi ve Kent Park’ı incelemesi esnasında Belediye Başkanı ŞevkivDemirci ve AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür hazır bulundular.vÇayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, kültür merkezi ve alışveriş merkezi hakkında milletvekilivŞeker’i ayrıntılı bir şekilde bilgilendirmeyi de ihmal etmedi.


KÜLTÜR MERKEZİ ve ALIŞVERİŞ MERKEZİ BÖLGENİN YENİ YÜZÜ OLACAK


Çayırova Belediyesi tarafından yapımında sonuna gelinen kültür merkezi ve alışveriş merkezinden oluşan komplekste incelemelerde bulunan Şeker; “ Nitelikli ve kaliteli bir alışveriş̧ merkezi, marka şehrin önemli unsurları arasında yer almaktadır. İstanbul gibi metropol bir şehre sınır olan ilçemizin daha çok kalkınması ve cazibe merkezi haline gelebilmesi için çeşitli büyüklüklerde, tamamı belediyeye ait 100 milyon TL değerinde yaklaşık 60 iş yeri inşa edildi. Yapılan bu sosyal alanda
ebeveynler rahatça alışverişlerini yaparken çocuklarımız ise sinema ve tiyatroda vakit geçirebilecekler.” ifadelerini kullandı.
Aynı kompleks içerisinde yer alan ve ilimizin en büyük kültür merkezi olma özelliğine sahip olacak olan Prof.Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’ni gezen ve yapımında sona gelinen merkezi çok beğendiğini ifade eden AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker; ” 32 bin m2 kapalı alana sahip olan kültür merkezimizin içerisinde konferans salonları, toplantı odaları, tiyatro salonları ve sinema salonları yer alıyor. Aynı zamanda kültür merkezimizde geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızda unutulmadı. Kültür merkezimizin içerisinde yer alan ana sınıfları, eğitim merkezleri ve spor salonları çocuklarımızın emrine amade durumda. Çayırova’nın çehresinin bu sosyal alanla değişeceğine inanıyorum. Bu güzel hizmetlerin ilimize kazandırılmasında emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yapılan kültür merkezinin ve alışveriş merkezinin en kısa zamanda kullanıma açılması temenni ediyorum. Yapılan tüm bu hizmetler halkımıza hayırlı uğurlu olsun inşallah.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şeker, Çayırova'da,
Yorumlar
Haber Yazılımı