Haber Detayı
20 Şubat 2019 - Çarşamba 12:08
 
Şekerpınar’da Atm Sorunu Çözüldü
Çayırova Belediyesi Şekerpınar bölgesinde yaşanan ATM sorununa çözüm getirdi. Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi bahçesinde belediye ekipleri tarafından yapılan düzenlemenin ardından yerleştirilen ATM kısa bir süre sonra hizmet vermeye başlayacak.
Çayırova Haberi
Şekerpınar’da Atm Sorunu Çözüldü

İlk ATM Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi’nde Yerini Aldı

Bankalara uzak kalan bölgelerde bu tür çalışmalar planlayan Çayırova Belediyesi, ilk noktayı Şekerpınar bölgesi olarak belirledi. Planlama çerçevesinde Şekerpınar mevkiinde 2 ayrı noktada yapılacak olan çalışmanın ilk ayağını Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi oluşturdu. Kültür Merkezi’nin bahçesine yerleştirilen ATM ile vatandaşlara banka işlemlerini halledebilme imkanı sunan kurum, bir diğer çalışmayı ise Şekerpınar Semt Meydanı içerisinde planlıyor. Burada da ATM uygulaması için bankalarla sürekli görüşmelerin yapıldığı ifade edilirken, bu çalışmanında kısa bir süre sonra noktalanacağı belirtildi.

Demirci, “Her Soruna Çözüm Üreten Bir Yapıdayız”

Konu ile alakalı açıklama yapan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Şekerpınar bölgesindeki her iki mahallede ATM eksikliklerinin giderilmesi adına gerekli girişimlerin yapıldığı açıkladı. Bu çerçevede bir kaç banka ile görüşüldüğünü aktaran Demirci, Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi’nin bahçesinde ATM’nin yerini aldığını ve kısa bir süre sonra kullanıma sunulacağını söyledi. Yine Şekerpınar bölgesinde Semt Meydanı içerisinde ATM planı oluşturduklarını dile getiren başkan Demirci, bu uygulamanında bir an önce bitirileceğini belirtti. Vatandaşların banka işlemlerini halledebilmesi adına ATM noktasını oluşturduklarını vurgulayan Demirci, belediye olarak vatandaşların talep ettiği her bir sorunu çözüme kavuşturabilecek güçte ve saygınlıkta olduklarını söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şekerpınar’da, Atm, Sorunu, Çözüldü,
Yorumlar
Haber Yazılımı