Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 12:28
 
Şelaleli Semt Meydanı tamam!
Çayırova Belediyesi’nin sosyal yaşam alanlarını oluşturduğu önemli projelerden olan Semt Meydanlarının bir yenisi daha tamamlandı. Özgürlük ve İnönü Mahallelerinin kesişimin de hayat bulan Erişler Şelaleli Semt Meydanı ve Sosyal Tesisleri açılış için gün sayıyor.
 
 
 
Çayırova Haberi


İlçede sosyal yaşam alanlarını arttırmak için semt meydanları projesini uygulamaya koyarak bu güne kadar 3 ayrı Semt Meydanını vatandaşların kullanımına sunan Çayırova Belediyesi yeni bir meydanı hizmete sunuyor. Açılış ve tanıtım programına hazırlanan kurum, Erişler Şelaleli Semt Meydanı ve Sosyal Tesisleri kısa bir süre sonra hizmete açacak.

5 BİN METREKARE SEMT MEYDANI

5 Bin metrekare alan üzerine inşa edilen ve şelalesiyle ön plana çıkan projede 300 metrekareyi aşan bir de sosyal tesis bulunuyor. İçerisinde yürüyüş yolları, dinlenme alanları bulunan projede çocuklar için güvenli oyun alanları yer alıyor. Çeşitli bitkilerle peyzajı da bitirilen projenin otoparkı da tamamlandı.

ATIL DURUMDA Kİ ALANA PROJE

Yıllardır atıl durumda bulunan ve ilçe sakinleri tarafından şikayetlere konu olan alanı Semt Meydanı projesi ile düzenlediklerini ve gelen tüm şikayetlerin geride kaldığını belirten Belediye Başkanı Şevki Demirci, Erişler Şelaleli Semt Meydanı ve Sosyal Tesislerinin ilçeye hayırlı bir yatırım olduğunu söyledi. Gençler başta olmak üzere 7’den 70’e her kesime hitap eden sosyal yaşam alanlarını oluştururken vatandaşların görüşlerine ayrı bir önem verdiklerini aktaran Demirci, bu güne kadar 3 semt meydanı ve 4 sosyal tesisi hizmete sunduklarını belirtti. Şekerpınar, Akse ve Atatürk Mahallelerinde hizmet veren bu projelerin vatandaşlarca büyük bir ilgi gördüğünü açıklayan başkan Demirci, erişlerde yapımı tamamlanan projenin de tanıtımından sonra hizmet vermeye başlayacağını duyurdu.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Şelaleli, Semt, Meydanı, tamam!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı