Haber Detayı
30 Ocak 2015 - Cuma 19:18
 
Şemsettin Ceyhan KABUL etti
AK Parti’nin 7 Şubat’ta yapılacak olan il kongresinde dün akşam Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun il başkan adayını açıklamasının ardından, il başkanı Mahmut Civelek ve il başkan adayı Şemsettin Ceyhan parti binasında basın açıklaması yaptı. Partililerin yoğun ilgi gösterdiği açıklamada partinin eski yöneticileri, partinin küskünlerinin gelmesi dikkat çekti. İl Başkan adayı Şemsettin Ceyhan il başkanı odasında tebrikleri kabul ettikten sonra toplantı salonunda basın açıklaması yapıldı
Kocaeli Haberi
Şemsettin Ceyhan KABUL etti

Açıklamaya İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tunçel, il yöneticileri, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin, Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz, İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp, Körfez İlçe Başkanı Osman Badem, İzmit Belediye Başkan Vekili İbrahim Bulut, Kent konseyi Kadın Meclisi Başkanı Emel Ceylan Balcıoğlu, adaylardan Şemsettin Ceyhan ve Abdullah Eryarsoy ve çok sayıda partili katıldı.

İl başkanlığı adaylığı sürecini çok iyi geçirdiklerini belirten İl Başkanı Mahmut Civelek, “Dün akşam 4 adayımız Başbakanımız ile görüştük. Kendisine davetiyemizi verdik ve çok beğendi. Tek tek görüşmenin ardından hepimizi odaya alan başbakan burada Şemsettin Ceyhan’ın adını açıkladı. Bundan sonra başta ben olmak üzere teşkilatlarımıza yakışan Şemsettin Ceyhan’a sahip çıkmaktır. Bunun için gece gündüz çalışacağız. Kongremize bir hafta kaldı” dedi5 bin fidanımızı 20 dönüm araziye dikeceğiz. O ormana Başbakanımızın adını vermek istediğimizi söyledik. İlk başta istemedi ama biz ikna ettik ve yarın dikeceğimiz 5 bin fidanlık ormana başbakanımızın ismini vereceğiz. Yarın saat 10.00’da tüm ilçelerimizle ağaçlarımızı dikeceğiz ve başbakanımızın adını ormana vereceğiz” dedi.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şemsettin, Ceyhan, KABUL, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı