Haber Detayı
21 Şubat 2020 - Cuma 10:08
 
Servet Çambollu öğrenciler projelerini anlatıyor!
Darıca Haberi
Servet Çambollu öğrenciler projelerini anlatıyor!

Darıca Servet Çambol İlkokulu sosyal sorumluluk projelerinde olmaya devam ediyor. 2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılı için Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden aldıkları onay ve okullara yaptıkları duyuru ardından Darıca genelindeki tüm İlk ve Orta Okullar ve Liseleri ziyaret eden okul idarecileri Mavi Kapaktan Gönül Köprüsü projesini tüm detayları ile anlatmaya başladı.

YOĞUN İLGİ VARDI

Proje kapsamındaki geri dönüşümü teşvik amaçlı yarışmaya dahil olmayı isteyip, öğrencilerine projenin detaylarını bir sunum ile anlatmalarını talep eden okullara programla okul yetkililerince sunumlar gerçekleştirildi. Gönüllümüz ve Eğitim Danışmanı Fulya Yalezan Yılmaz tarafından gerçekleştirilen sunumlara okullarda öğrencilerin katılımı ve ilgileri oldukça yoğundu.

HEDİYELER VERİLECEK

Yarışmaya katılacak Eğitim Kurumlarından öğretim yılı sonunda toplanan kapaklar hesaplanarak; 1000 kg üzeri en fazla kapağı toplayan 1 okula 1 adet laptop 800kg üzeri en fazla kapağı toplayan 1 okula 1 adet barkovizyon ve 500kg üzeri en fazla kapağı toplayan 1 okula da kırtasiye desteği hediyesi verilecek.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Servet, Çambollu, öğrenciler, projelerini, anlatıyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı