Haber Detayı
15 Ağustos 2018 - Çarşamba 12:52
 
Sevinç; “Ortak Paydamız Vatan”
MHP Dilovası İlçe Başkanı Cihan Sevinç döviz kurunda yaşanan gelişmelerle ilgili olarak açıklama yaparak, “Siyaset yapma birbirimizi eleştirme zamanı değildir. Tek derdimiz ortak paydamız vatanımızdır.” dedi.
 
 
 
Siyaset Haberi


Döviz kurunda yaşanan gelişmelerle ilgili olarak MHP Dilovası İlçe Başkanı Cihan Sevinç yazılı bir basın açıklaması yaptı. MHP’li Sevinç yaptığı açıklamada, “Yıllardan beri bizimle uğraşan hainler 1980’de sağ sol deyip kardeşi kardeşe kırdıran, 1990’lı yıllarda PKK terör örgütünü besleyip ülkemize hain planlar kuran bu uğurda askerlerimizi, polislerimizi, memur öğretmenlerimizi hatta kundaktaki bebeğe kadar acımadan katledenleri besleyip kollayanlar bunlara destek veren hainler 2000’lerde de tekrar ülkemize ekonomik darbe vurmaya çalışanlar yine başaramadılar.

EKONOMİK SAVAŞ BAŞLATTILAR

Suriye’de PKK PYD ve diğer teröristlere tırlar dolusu silah mühimmat yardımı yapanlar ve 15 Temmuz’da hain darbe girişiminde bulunanlara yüce milletimiz izin vermedi. 1 dolarlık vatan hainleri kazanamadı. Bu düzen yine sahneye çıkarak ekonomik savaşı başlattılar. Allah’ın izniyle hep beraber bunu da bertaraf edip yerle yeksan edileceğinden hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Doların yüksek olmasından dolayı şu olur bu olur deyip milletimizi panik havasına sokmak isteyen vatan hainlerine sözümüz var. Bilinir ki Türk aç kalır susuz kalır anasız babasız kalır ama asla vatansız kalmaz. Bu ekonomik savaşa karşılık hep birlikte olmanın zamanıdır. Siyaset yapma birbirimizi eleştirme zamanı değildir. Tek derdimiz ortak paydamız vatanımızdır.” dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Sevinç;, “Ortak, Paydamız, Vatan”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı