Haber Detayı
22 Aralık 2017 - Cuma 16:19
 
Sinoplular Beraberlik Ateşini Yaktı
Marmara Genç Sinoplu İş Adamları Derneği (MAGSİAD), ilk toplantısını gerçekleştirdi.
 
 
 
Çayırova Haberi


Tanışma ve birlik-beraberlik göstergesi kapsamında bir araya gelen Marmara Genç Sinoplu İş Adamları Derneği (MAGSİAD), Çayırova’dan harekete geçmeye hazırlanıyor. Sedat Özçelik, Abdullah Yaşar, Muhammet Özdemir ve Mustafa Kaya’nın öncülük ettiği dernekte birçok genç Sinoplu iş adamı da bulunuyor.

SİNOPLU ESNAFLARDAN DESTEK

Bölgemizde bulunan Sinoplu esnaflarında desteklerini esirgemediği dernek, birlik ve beraberlik içinde etkinliklerini gerçekleştirecek. MAGSİAD’ın kuruluşuna öncülük edenlerden Sedat Özçelik, “Biz Sinoplu gençler olarak bir dernek kurduk. Amacımız Sinoplu genç kardeşlerimizle bir araya gelerek hem tanışmak hem de kaynaşmak. Bu amaçla ilk toplantımızı gerçekleştirerek, toplantımızda birçok karar aldık.” dedi.

Birlik içinde olacaklarını vurgulayan Özçelik, “Toplantımızın ve derneğimizin yegane amacı; birlik ve beraberlik içinde ilerleyecek olmamız. Derneğimize bölgemizde bulunan hemşeri esnaflarımızda yoğun ilgi gösteriyor. Bizde bölgemizde genç Sinoplu iş adamlarını derneğimize davet ediyoruz.” dedi.

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Sinoplular, Beraberlik, Ateşini, Yaktı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı