Haber Detayı
16 Nisan 2020 - Perşembe 12:22
 
Siyaseti Korona’dan sonra yapın!
Siyaset Haberi
Siyaseti Korona’dan sonra yapın!

Korona virüs salgınıyla başlayan ve cuma günkü sokağa çıkma yasağı açıklaması sonrasında tırmanan sosyal medyadaki bazı isimlerin uç eleştirileri tepki topladı. Hükümeti sırf eleştirmek için eleştiren bazı isimler tepki toplarken “salgın bitince siyaset yaparsınız, şimdi siyaset zamanı değil” yorumlarını yaptırdı.

Korona virüs salgınıyla başlayan ve cuma günkü sokağa çıkma yasağı açıklaması sonrasında tırmanan sosyal medyadaki bazı isimlerin uç eleştirileri tepki topladı. Sosyal medyada bazılarının yaptığı aşırı uç ve siyaset kokan paylaşımlar görenlere “birlik ve beraberlik olmamız gereken şu günlerde bu paylaşımların anlamı yok” dedirtti. Ülkedeki her zor zamanda siyaset dolu eleştiriler yapan bazı kesimler tepki görürken çoğu aklıselim vatandaş “Şimdi birlik zamanı ülkece kenetlenmek şart” görüşünde birleşti.

BİRLİK VE BERABERLİK BU MUDUR?

Deprem başta olmak üzere son günlerde salgınla ilgili hükümet yetkililerin hedef alan paylaşımlar ve mesajlar atan kesimlere aklıselim vatandaşların yanıtı sert oldu. Vatandaşlar, “Kenetlenmek bu değil. Ülkece zor zamanlar yaşıyoruz. Salgın bitince canı isteyen siyaset yapar. Sosyal medyadaki mesajlarda daha birleştirici ve toplumu düşünen şeyler yazmalıyız. Bu ülke hepimizin, bu memleket hepimizin” yorumunu yaptılar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Siyaseti, Korona’dan, sonra, yapın!,
Yorumlar
Haber Yazılımı