Haber Detayı
02 Ekim 2018 - Salı 17:13
 
‘Siz De El Uzatın’
Darıca Ahmet Parmaksızoğlu İlkokulu Sokak hayvanları için ‘Siz de bir el uzatın’ kampanyası başlattı. Kampanya Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve veliler tarafından büyük bir beğeni aldı.
Darıca Haberi
‘Siz De El Uzatın’

Sokak hayvanları için beslenme kampanyası başlatan Darıca Ahmet Parmaksızoğlu İlkokulu hayvanseverleri de kampanyalarına davet etti. Kampanya hakkında bilgi veren Darıca Ahmet Parmaksızoğlu İlkokulu Müdürü Feyyaz Demirbaş, “Her sabah işe giderken karşılaştığımız tekirin, yabancı araba görünce tepkisini havlayarak gösteren kırma köpeğin, nesli tükenme tehlikesi ile karşı karşıya olan kutup ayısının, tüylerinden kürk yapmak uğruna öldürülen tavşanların günü yaklaşıyor!

HER BİRİ DEĞERLİ

 Hayvanları fark etme, onların da en az bizim kadar yaşama hakkının olduğu fikrine saygı gösterme ve her birinin tek tek değerli olduğunu anlama günüdür 4 Ekim! Ahmet Parmaksızoğlu İlkokulu Ailesi olarak bizler de çocuklarımıza sevmeyi, şefkati, empatiyi, merhameti, sorumluluk almayı, özgüveni, bakım vermeyi, korumayı, korunmayı, eğlenmeyi, hareketli yaşamı, anda kalmayı öğreten dostlarımız için beslenme kampanyası başlatıyoruz.

OKULUMUZLA İLETİŞİME GEÇİN

Sokak hayvanlarına karşı farkındalığı artırmak ve beslenmeleri konusunda karınca kararınca yardımcı olmak isteyen tüm hayvanseverleri kampanyamıza destek olmaya davet ediyoruz. Ayrıntılı bilgi için okulumuzla iletişime geçebilirsiniz.” dedi.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Siz, De, El, Uzatın’,
Yorumlar
Haber Yazılımı