Haber Detayı
15 Kasım 2017 - Çarşamba 23:20
 
SON DAKİKA... YİNE YÜREĞİMİZ YANDI
- Haberi
SON DAKİKA... YİNE YÜREĞİMİZ YANDI

Genelkurmay Başkanlığı, Kuzey  Irak'ın Gara bölgesinde teröristlerce yapılan saldırı sonucu 1 askerin şehit olduğunu, 2 askerin yaralandığını duyurdu.

"KAHRAMAN SİLAH ARKADAŞIMIZ ŞEHİT OLMUŞTUR"

Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamada, "15 Kasım 2017 tarihinde  IrakKuzeyi Gara bölgesinde askeri unsurlarımıza, bölücü terör örgütü mensubu silahlı teröristlerce yapılan saldırı sonucu bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, biri ağır olmak üzere iki kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır. Yaralılar derhal hastaneye sevk edilmiş olup tedavilerine devam edilmektedir" denildi.

"TERÖRLE MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK"

Açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, şehidimizin kederli ailesine,  Türk Silahlı Kuvvetleri ile yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır; yaralanan kahraman silah arkadaşlarımıza acil şifalar dileriz.  Türk Silahlı Kuvvetleri asil Türk milletinden almış olduğu güç ile tüm terör örgütleriyle mücadelesine en son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar azim ve kararlılıkla devam edecektir" ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SON, DAKİKA..., YİNE, YÜREĞİMİZ, YANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı