Haber Detayı
22 Ocak 2019 - Salı 12:16
 
Son istişare Dilovası’nda
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü 12 İlçe istişare toplantısını Dilovası ile tamamladı. Geçtiğimiz hafta Kocaeli’nin 12 ilçe teşkilatına ziyaretler gerçekleştirerek, istişare toplantıları başlatan MHP İl başkanı Aydın Ünlü, bu kapsamda son durak olan Dilovası’nda partililerle bir araya geldi.
Dilovası Haberi
Son istişare Dilovası’nda

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü 12 İlçe istişare toplantısını Dilovası ile tamamladı. Geçtiğimiz hafta Kocaeli’nin 12 ilçe teşkilatına ziyaretler gerçekleştirerek, istişare toplantıları başlatan MHP İl başkanı Aydın Ünlü, bu kapsamda son durak olan Dilovası’nda partililerle bir araya geldi. İlçe Başkanı Ali Osman Ayaz ve Dilovalı Ülkücülerle bir araya gelen İl başkanı Ünlü, 31 Mart Yerel seçimlerine dair değerlendirmeler yaptı.

MECLİS ÜYESİ ÇAĞRISI

MHP’nin Cumhur İttifakı kapsamında Kocaeli’de Belediye Başkan Adayı çıkarmadığını hatırlatan Ünlü, buna rağmen Genel merkez tarafından genelge doğrultusunda tüm ilçelerde MHP logosuyla Belediye Meclis Üyesi seçimlerine gireceklerini hatırlattı. MHP için Belediye meclislerinin önemli olduğunu vurgulayan Ünlü, Şubat ayına kadar başvuruların alınacağını hatırlatarak, seçimlerde yarışmak isteyenleri Meclis Üyesi adayı olmaya davet etti. Teşkilatlardan İttifak ruhuna zarar vermeden hareket etmelerini isteyen Ünlü, Kocaeli’de yeni bir 13-0 zaferine hazır olduklarını söyledi. Cumhur İttifakı’nın makam beklentisi olmadığını ve asıl gayenin beka sorunu olduğunu altını çizen Ünlü, İttifak Adaylarına desteklerinin tam olduğunu bir kez daha yineledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Son, istişare, Dilovası’nda,
Yorumlar
Haber Yazılımı