Haber Detayı
18 Ocak 2019 - Cuma 11:59
 
SP Çayırova adayını açıklayacak!
Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayını Açıklıyor. Saadet Partisi genel merkezi 27 Ocak 2019 Pazar günü Ankara’da düzenlenecek olan aday tanıtım programında bir çok il ve ilçenin yanında merakla beklenen Saadet Partisi Çayırova Belediye başkan adayını da açıklıyor.
Çayırova Haberi
SP Çayırova adayını açıklayacak!

Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayını Açıklıyor. Saadet Partisi genel merkezi 27 Ocak 2019 Pazar günü Ankara’da düzenlenecek olan aday tanıtım programında bir çok il ve ilçenin yanında merakla beklenen Saadet Partisi Çayırova Belediye başkan adayını da açıklıyor. Konuyla alakalı Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı Yusuf Aksu yazılı bir açıklamada bulundu. Aksu açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTIK

Malumunuz beş yıllık bir seçim dönemini geride bıraktık. Bu geçen süre zarfı çok kısa gibi görünse de aslında Çayırova’nın geleceği açısından telafisi uzun yıllar alacak kayıpları da beraberinde getirdi. Bizler Saadet Partisi Çayırova ilçe teşkilatı olarak Çayırova halkının bizlere verdiği denetleme görevini 3 meclis üyemizle gecemizi gündüzümüze katarak layıkıyla yerine getirdik. Yaptığımız etkili muhalefet sonucu çayırova halkının 50 Milyon lirasının üzerinde kaynağını ziyan olmaktan kurtardık. Halkımız tam yönetim yetkisi verirse israf edilen bu miktarın onlarca katını da yine halkımızın hizmetine layıkıyla sunacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın.

BEKLENEN ADAY AÇIKLANIYOR

Türkiye genelinde partimizin adaylarının açıklama süreci heyecan ve coşkuyla devam etmektedir. Bu doğrultuda bizlerde partimizin bütün kademeleriyle, halkımızın neredeyse tamamını kapsayan istişarelerle ve sivil toplum kuruluşlarımızın da fikirlerini alarak bazı isimler üzerinde yoğunlaştık. Çalışmalarımız genel merkezimizin de  değerlendirmeleriyle birlikte birkaç güne kadar nihayete erecek ve 27 Ocak Pazar 2019 günü Ankara’da yapılacak muhteşem programla özlenen ve beklenen hizmetleri gerçekleştirecek, beklenen Çayırova Belediye Başkanı adayımızı açıklayacağız. Anakara programımız için ilçemizden otobüsler kaldırarak bu coşkuyu birlikte yaşamak için halkımızla birlikte 27 Ocak günü Ankara da olacağız. Tüm halkımız davetlidir dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SP, Çayırova, adayını, açıklayacak!,
Yorumlar
Haber Yazılımı