Haber Detayı
02 Kasım 2018 - Cuma 11:12
 
SP’li Gençlerden LÖSEV’e destek!
Saadet Partisi Gebze Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Türel, LÖSEV’in “Sende Umut Ol” çağrısına destek vererek, “Çağımızın en büyük hastalığı olan Löseminin toplum içinde daha bilinçli olması toplumumuzun bu konuda daha hassas olması için elimizden geleni yapacağız.” dedi.
Gebze Haberi
SP’li Gençlerden LÖSEV’e destek!

Çocukluk çağındaki kanser vakalarının 35’ini Lösemi’nin oluşturduğunu açıklayan Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV)’nın “2 Kasım ‘da maskeni tak, lösemili çocuklara umut ol” çağrısına Saadet Partisi Gebze Gençlik Kollarından destek geldi.

Lösev’in çok önemli bir konuya farkındalık yaparak çağrı oluşturduğunu ifade eden Saadet Partisi Gebze Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Türel, “Bugün başlayan Lösemili Çocuklar Haftasında farkındalık oluşturmak isteyen Lösev’e bölge yönetim olarak sonuna kadar destek veriyoruz. Çağımızın en büyük hastalığı olan Löseminin toplum içinde daha bilinçli olması toplumumuzun bu konuda daha hassas olması için elimizden geleni yapacağız. Minik yüreklere destek olmak onlar böyle yanınızdayız mesajı vererek ellerinden tutmak istiyoruz. Sende maskeni tak sosyal medyada paylaş farkındalık yap. Paylaşımınızı @losev1998’i etiketleyerek yapalım” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SP’li, Gençlerden, LÖSEV’e, destek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı