Haber Detayı
01 Kasım 2018 - Perşembe 12:16
 
SP’li Türel, derneklere gitti!
Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Mustafa Türel ve yönetimi, mahallî idareler seçimi münasebetiyle ilçenin farklı kurum ve dernek yönetimlerine yaptığı belediye başkanı değerlendirme ziyaretleri devam ediyor.
Dilovası Haberi
SP’li Türel, derneklere gitti!

Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Mustafa Türel ve yönetimi, mahallî idareler seçimi münasebetiyle ilçenin farklı kurum ve dernek yönetimlerine yaptığı belediye başkanı değerlendirme ziyaretleri devam ediyor. İlk ziyaretini Erzurumlular derneğine ikincisini ise Dilovası Giresunlular Derneğine yapan Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Mustafa Türel ve yönetimi Giresunlular Dernek başkanı Süleyman Ak ve yönetimi tarafından ağırlandı. İlçe Başkanı Mustafa Türel ve yönetimi, “Ülkemiz yeni bir mahallî idareler seçimine giderken elindeki fırsatı çok iyi değerlendirmelidir. Deneme yanılma yöntemiyle seçim yapma dönemini çoktan geçmiş bulunuyoruz. Önümüzde efsaneleşmiş hizmetleriyle anılan güzel bir örnek var. Millî Görüş belediyeciliği. Önce Dilovası ve Kocaeli bölgemiz olmak üzere tüm ülkemizde tekraren Milli Görüş belediyeciliği ile efsane hizmetler yapmak istiyoruz.” dedi.

YAŞANABİLİR BİR DİLOVASI İÇİN

Türel, “Milli Görüş belediyeciliğinin katılımcı, şeffaf ve hesap verebilirlik bir özelliği vardır. Bu özelliğinden ötürü yaklaşan mahalli idareler seçimleri münasebetiyle ilçemizdeki kişi ve kurumları ziyarette bulunuyoruz. Beş yıl boyunca kendisine hizmet edecek şeffaf ve hesap verebilecek bir belediye başkanını seçme noktasında “Yaşanabilir Bir Dilovası İçin” katılımcı olmaya teşvik ederek, değerlendirme ziyaretleri yapıyoruz. Geçmişte olduğu gibi yine yeniden efsane hizmetleri “Dilovası için birlikte karar almaya ve Dilovası’nı birlikte yönetmeyi arzu ediyoruz” dedi.

AK: “DİLOVASI HALKININ DİKKATE ALINMASI MEMNUN EDİYOR”

Dernek başkanı Süleyman Ak ise Dilovası halkının dikkate alınmasının memnuniyet verici olduğunu belirterek, ziyaretten ötürü teşekkür etti. Önümüzdeki süreçte herkes gibi bizde “Yaşanabilir Bir Dilovası İçin” üzerimize düşen katkıyı sunacağız.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SP’li, Türel,, derneklere, gitti!,
Yorumlar
Haber Yazılımı