Haber Detayı
27 Kasım 2018 - Salı 19:05
 
Tabi ki Olacak!
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan "AK Parti 81 ilde aday çıkaracak mı? MHP'ye bir jest olabilir mi?" sorusuna, "Eğer bir mutabakat yapıyorsak, karşılıklı jestlerimiz tabii ki olacak" yanıtını verdi.
Siyaset Haberi
Tabi ki Olacak!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sorular yönelten basın mensupları, “İstanbul için Sayın Yıldırım’ın ismi ön plandaydı ama Sayın Yıldırım ile ilgili özel bir düzenleme yapılması beklentisi olduğu yönünde iddalar var…” şeklinde bir soru sordu. Erdoğan bu soruya “Müddei iddiasını ispatla mükelleftir, hadi bakalım ispat edin iddiaları” şeklinde yanıt verdi.

“MHP’YE JEST OLABİLİR Mİ?”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP ile yapılan yerel seçim ittifakı konusunda da, “AK Parti İstanbul gibi bir yerde aday çıkarmama gibi bir sorun olur mu? Görüşmelerimiz sürüyor. Teknik çalışmalar yapılıyor. Kalan yerleri de inşallah sayın başkanla beraber değerlendireceğiz” ifadesini kullandı. Erdoğan ‘MHP’ye bir jest olabilir mi?’ sorusuna ise, “Bizim de benzer şeylerimiz var. Eğer karşılıklı bir mutabakat yapıyorsak karşılıklı jestlerimiz tabii ki olacak” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tabi, ki, Olacak!,
Yorumlar
Haber Yazılımı