Haber Detayı
04 Nisan 2019 - Perşembe 10:43
 
Tahir Büyükakın resmen başladı!
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Cumhur İttifakı’nın AK Partili adayı Tahir Büyükakın mazbatasını alarak görevine başladı.
Kocaeli Haberi
Tahir Büyükakın resmen başladı!

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Cumhur İttifakı’nın AK Partili adayı Tahir Büyükakın mazbatasını alarak görevine başladı.  Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan ve 31 Mart Yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Tahir Büyükakın mazbatasını almak üzere AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’ndan Kocaeli Adliyesi’ne kadar kalabalık bir grupla birlikte yürüdü. Büyükakın, mazbatasını İl Seçim Kurulu Başkanı ve Yusuf Ağır Ceza Hakimi Yusuf Coşkun’dan aldı. Kocaeli Adliyesi binasında İl Seçim Kurulu Başkanlığında gerçekleşen mazbata törenine Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Emine Zeybek, Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Sami Çakır, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

KOCAELİ’Yİ MAHCUP ETMEYECEĞİZ

Mazbata töreninin ardından adliye önünde açıklama yapan  Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın,”Seçimlerde başarı elde ettik. Bu başarının en büyük aktörü teşkilâtlarımızdır.Tüm teşkilâtımıza teşekkür ediyorum. MHP ile ittifak yaptık. MHP teşkilâtlarına da teşekkür ederim ama en büyük teşekkürü Kocaeli halkına teşekkür ediyorum. Kocaeli halkını mahcup etmeyeceğiz. Rabbim utandırmasın"dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tahir, Büyükakın, resmen, başladı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı