Haber Detayı
05 Haziran 2018 - Salı 12:00
 
Tarhan Gebze’den Ayrılmıyor
24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam eden Tahsin Tarhan, Gebze’de bulunan Eğitim Sendikalarını ziyaret etti.
 
 
 
Gebze Haberi


CHP Gebze İlçe Yöneticileri ve Milletvekili Adayları ile Eğitim Sendikalarını ziyaret eden CHP Kocaeli Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan konuşmasında bir konuşma yaptı. CHP’li Tarhan, “Eğitim sistemindeki çarpıklıkları, Bakanlığın haksız uygulamalarını hepimiz biliyoruz. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde de bunun çalışmalarını en güçlü şekilde gösterdik. Şimdi önümüzdeki tarihi seçimleri kazanmak herkesin elini taşına altına koyma zamanı. Bir oy için kapı kapı dolaşıp, bir kişi bile olsa ikna edip, bu düzeni değiştirme zamanı.

EĞİTİM SİSTEMİNİ KÖKÜNDEN DEĞİŞTİRECEĞİZ

İlk hedef iktidar olmak. Demokratik sistemi yeniden tesis etmek. Sonrasında ucubeye döndürülen bu eğitim sistemini kökünden değiştireceğiz. Özgül ağırlığı sıfırlanan öğretmenlerimizin saygınlığını yeniden kazandıracağız. Ücretli öğretmen, saatlik çalışma gibi kavramları ortadan kaldırıp bütün öğretmenleri kadrolu yapacağız.  Eğitim sistemindeki sorunları çok iyi biliyoruz Ancak şimdi iktidar olmak için çalışma zamanı. Siz değerli öğretmenlerimizden oy istemiyorum, her birinizin oy getirmesini bu zulmu, bu haksız düzeni ulaşabildiğiniz herkese anlatmanızı istiyorum.” dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Tarhan, Gebze’den, Ayrılmıyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı