Haber Detayı
14 Mart 2016 - Pazartesi 11:01
 
Tartışmasız lider Gebze Karate!
Kocaeli Karate Ligi’nde 4.etap maçları da geride kalırken, Gebze Karate Do zirvede ki yerini koruyor. Gebzeli Karateciler dördüncü etap maçlarında topladıkları 26 Madalya ile rakiplerine açık ara fark attı.
Gebze Haberi
Tartışmasız lider Gebze Karate!

Kocaeli İllerarası Karate Ligi’nin 4.Ayağı hafta sonu yapıldı. İzmit Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda yapılan Karate Ligi’nin 4.ayağında da zirvenin sahibi Gebze Karate Do oldu. İlk üç ayakta rakiplerine açık ara fark atarak zirveye kurulan Gebze Karate Do, dördüncü etap maçlarında da rakipsiz olduğunu gözler önüne serdi. Temsilcimiz topladığı 26 Madalya ile Gebze’yi yine zirveye taşıdı.

13 FİNAL 26 MADALYA

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde yapılan Karate Ligi’nin 4.ayağına 8 İl’den 36 kulüp ve 955 sporcu katıldı. Temsilcimiz Gebze Karate Do, 13 kategoride final yaparak bir kez daha gücünü göstermiş oldu. Adnan Şamdan ve öğrencileri turnuvayı 8 Altın, 5 Gümüş ve 13 Bronz madalya ile birinci bitirerek 5.Etap Maçları öncesi büyük avantaj yakaladı. Teknik Direktör Adnan Şamdan sporcuların olağanüstü bir performans gösterdiklerini ve final etabı için büyük avantaj yakaladıklarını ifade ederek son etapta da aynı performansı göstermek istediklerini söyledi. Şamdan, kendilerine Ulaşım desteği sağlayan Gebze Belediye başkanı Adnan Köşker ve Ulaşım Müdürü Mehmet beye de teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tartışmasız, lider, Gebze, Karate!,
Yorumlar
Haber Yazılımı