Haber Detayı
05 Temmuz 2018 - Perşembe 17:36
 
Taşdemir; “Gebze’yi Kucaklayacak Bir Aday”
MHP Gebze ilçe Başkanı Ferit Taşdemir yerel seçimlere dair yaptığı açıklamada, “Gebze’yi bilen, tanıyan ve kucaklayacak bir adayımız olacak.” dedi.
 
 
 
Gebze Haberi


 

24 Haziran seçimlerinin ardından gündeme gelen erken yerel seçimlerde siyasi partilerde hareketlenmeler başladı. MHP Gebze ilçe Başkanı Ferit Taşdemir de yerel seçim hazırlıklarına başladıklarını söyleyerek, “Seçimlerin kesin sonuçları belli olduktan sonrasında yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında gündemimiz yerel seçimdi.  24 Haziran seçimlerinde Gebze’de MHP olarak ciddi bir oy artışı yaşadık. Birçok mahallede 2.parti konumuna geldik. Bu konuma gelmemizin sebebi yoğun bir tempoyla çalışmamızdır. Yükselen oylarımız bizi önümüzdeki yapılacak erken veya zamanında yerel seçimlerle ilgili çok umutlandırdı.

ÇALIŞMALARA BAŞLADIK

Oylarımızın yükselmesinin bir diğer sebebi de 4 büyük mahalle bölge başkanlığımızdır. 24 Haziran seçimleri hem sandıklarda hem de yapmamızı isteyip yapamadığımız eksiklerimizi görmemize de vesile oldu. Eksiklerimizi tamamlayarak önümüzdeki yerel seçimlere MHP Gebze olarak ciddi bir şekilde çalışmalarımıza başladık. MHP Gebze 24 Haziran seçimlerinde büyük bir teveccüh almıştır. Bu teveccühleri ve beklentileri karşılıksız bırakmayarak yerel seçimlerde istişarelerimizi yaparak MHP Gebze olarak Gebze’yi bilen, tanıyan ve kucaklayacak bir adayımız olacak. Bu süreçte en iyisini yapma gayreti içerisinde çalışmalarımızı devam edeceğiz.” diye konuştu.

 

KÜBRA AKABALI

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Taşdemir;, “Gebze’yi, Kucaklayacak, Bir, Aday”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı