Haber Detayı
28 Ağustos 2018 - Salı 17:08
 
Taşdemir; “MHP Gelecek Gebze Güzelleşecek”
MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, “MHP seçimlere hazırdır. ‘MHP Gelecek, Gebze Güzelleşecek’ sloganı ile çalışmalarımızı yürütüyoruz.” dedi.
Siyaset Haberi
Taşdemir; “MHP Gelecek Gebze Güzelleşecek”

Yerel seçim çalışmalarında sona geldiklerini söyleyerek süreç hakkında bilgi veren MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, “İlerleyen günlerde Liderimiz, MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey ve MYK Üyelerimiz; yerel seçim sürecini MYK’da ele alarak yerel seçim parti politikalarımızı belirleyip teşkilatlarımıza gerekli talimat ve bilgilendirmeleri yapacaklardır.  Bu doğrultuda da biz MHP Gebze İlçe Başkanlığı olarak yerel seçim hazırlıklarımız son halini alacaktır. MHP Gebze İlçe Başkanlığı olarak AR-GE Komisyonumuz öncülüğünde Gebze’nin öncelikleri ve eksikleri noktasında AR-GE çalışmalarımız bitti, bu doğrultuda projeler hazırlandı. Mahalle Muhtarlarımıza ziyaretler yapıp son eksikliklerimizi giderecek ve yerel seçim için hazır olacağız. 

VATANDAŞLARIN NABZINI TUTUYORUZ

Yerel seçim çalışmalarımızda dikkat ettiğimiz önemli hususlarımızdan biri de vatandaşlarımızı dinlemek oldu. Sokağa çıkarak vatandaşın nabzını tutarak, vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini dinledik. Sahada çalışmanın vermiş olduğu tecrübe ile vatandaşlarımız ne istiyor, ne düşünüyoruz biliyoruz. Sadece vatandaşlarımızın değil, esnaf, işçi öğrencilerimizin de sorunlarını dinleyerek alternatif çözüm yolları arıyoruz. MHP sahada aktif bir siyasi partidir ve olmaya da devam edecektir. MHP olarak sosyal sorumluluk projelerine de önem veriyoruz. Yakın zamanda gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerine de gösterilen teveccüh görülmeye değer. Gebzeli vatandaşlarımız sosyal projelerimizde bizleri yalnız bırakmadı. Vatandaşlarımıza bizlere destek gösterdikleri için teşekkür ederiz.

ADAYLARIMIZI PAYLAŞACAĞIZ

Aday belirleme çalışmalarımız devam etmektedir, ilerleyen zamanlarda da adaylarımız kamuoyu ile paylaşılacaktır.  Teşkilat olarak yerel seçim sürecine hazırız, olası bir erken yerel seçim için bile hazırlıklarımız tamamlandı. Sandık görevlilerimiz, okul sorumlularımız ve tüm birimlerimiz şu an itibari ile seçimlere hazırdır.  ‘MHP Gelecek Gebze Güzelleşecek’ sloganı ile yerel seçim çalışmalarımızı ilerletiyoruz. Milliyetçi Hareket Partisinin belediyecilik anlayışında; yerel hizmetlerin zamanında, hızlı, ekonomik ve adil bir şekilde sunulduğu, çevreye duyarlı ve mimari estetiğe önem veren, doğal, tarihi ve kültürel mirasın korunduğu, her türlü afete hazırlıklı, yeterli yeşil, sosyal ve spor donatılarının sağlandığı, yoksul ve dezavantajlı kesimlerin gözetildiği bir yerel yönetim olacaktır.

SÜRDÜRÜLEBİLİR KENT VİZYONU

Yerel yönetimlerin etkin gücünü en üretken biçimde kullanarak Türkiye’yi ve Gebze’mizi çağdaş, yaşanabilir ve sürdürülebilir bir kent vizyonuna ulaşmayı hedef olarak belirledik. MHP’nin yerel yönetimleri; en ücra köşedeki vatandaş ile iletişim halinde olan, ihtiyaç ve sorunlarından haberdar olan, vatandaş memnuniyetini ve hayat kalitesinin yükseltilmesini ülkü edinen hizmet kurumları olacaktır. MHP olarak yerel seçim anlayışımızda, ‘İşte İş’ projesi ile işverenle işsiz kesimlerin meslek edindirilerek buluşturulacağı bir anlayışımız olacaktır.  Liderimizin başlatmış olduğu ve toplumda geniş kabul gören ‘Askıda Ekmek’ kampanyasında olduğu gibi belediyecilik hizmetlerinde de ‘ihtiyacın askıda’ projesine yer vereceğiz.

TEŞEKKÜR EDERİM

MHP, alan elin veren eli göremeyeceği bir anlayışla kentin ileri gelenleri ve sosyal yardım kuruluşları ile işbirliğine giderek ben istedim oldu ben bilirim egolarından uzak olacaktır.  İş sahibi olamayan muhtaç durumdaki insanların yaşamlarını idame ettirebilecekleri, ‘Ücretsiz gıda, yiyecek, eğitim ve gerekirse konaklama gibi ihtiyaçların karşılanarak, hem ihtiyaç sahiplerinin mağduriyetlerinin giderildiği hem de sosyal barışa katkı yapan’ belediyecilik anlayışımız olacaktır. Bu çerçevede dul, yetim, hasta engelli, kısaca bakıma muhtaçlara yönelik ‘Tok Karın Sıcak Yuva’ projelerimiz hayata geçirilecektir. Çalışmalarımızda emeği geçen tüm dava teşekkür ediyorum.” diyerek yerel seçimlere hazır olduklarını belirtti.

KÜBRA AKABALI

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Taşdemir;, “MHP, Gelecek, Gebze, Güzelleşecek”,
Yorumlar
Haber Yazılımı