Haber Detayı
14 Ağustos 2018 - Salı 13:58
 
Taşdemir; “Ülkemize Güveniyoruz”
MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir ekonomi ve döviz gündemine dair açıklamalarda bulundu. Taşdemir açıklamasında, “Ülkemize güveniyoruz. Yetkililerimizin gerekli ekonomik tedbirleri alıp süreci normal hale getireceklerine inanıyoruz.” dedi.
 
 
 
Siyaset Haberi


Son zamanlarda artan döviz kuru ile ilgili MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir açıklamada bulundu. Başkan Taşdemir açıklamasında, “ ABD ile ilişkilerde son zamanlarda iyice kötüye gitme durumu boy göstermiş, ülkemizin güvenliğini ilgilendiren temel konularda ABD yönetimi yapıcı olmaktan uzak bir tavır benimsemiştir. Çeşitli gerekçeler ile emperyalist oyunlar devreye girmiş ve dövizdeki tırmanış tehlike sınırını geçmiş durumdadır. Gelişmeler doğrultusunda ekonomi alarm veren bir eşiğe dayanmış haldedir. Türkiye istikrarsızlığın batağına gömülmek isteniyor. Ekonomide dış kaynaklı bir komplo devreye alınıyor.

BAŞARAMAYACAKLAR

ABD yönetimi Evanjelist ve Siyonist emellerin yörüngesine sabitlenip Türkiye ekonomisini felç etmeyi, peşinden menfi sosyal ve siyasal sonuçların yeşermesini amaçlıyor. Tüm bu oynanan oyunların hepsinin farkında olduğumuzu bilsinler. Büyük Türk Milletinin oynanan bu oyunu yine bozacağını çok iyi bellesinler. ABD Türkiye’ye tehdidin işlemeyeceğini artık öğrenmelidir ve neyi amaçlarsa amaçlasın başaramayacaklardır, Türkiye'nin ekonomik çöküşünü sağlayamayacaklardır. Türkiye ekonomisinde dövizi açıktan ve alçakça yükselterek taviz ve teslimiyet çemberine hapsolmamızı planlayanlara karşı bilinsin ki, bağımlı değiliz, ederi bir dolar olan hainlerin dolarla gider yapmaya kalkmaları asla tutmayacak, bu millet yedirilmek istenen zehri yutmayacaktır.

MİLLETİMİZE İNANIYORUZ

Ülkemize güveniyoruz. Yetkililerimizin gerekli ekonomik tedbirleri alıp süreci normal hale getireceklerine inanıyoruz. Milliyetçi Ülkücü Hareket olarak her daim devletimizin yanındayız, Türk milletine yürekten inanıyoruz. Döviz, faiz ve rant lobisinin sırtımızı yere getiremeyeceğinden inancımız kadar emin olduğumuzu dosta, düşmana haykırıyoruz. Ve diyoruz ki; dolara mahkûm değiliz. Dolarla doğmadık, olmayınca da ölmeyiz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti dolarla kurulmadı ki dolarla yıkılsın.” ifadelerine yer verdi.

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Taşdemir;, “Ülkemize, Güveniyoruz”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı