Haber Detayı
24 Mart 2019 - Pazar 14:15
 
Tavşancıl'da esnaf turu
31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir, çalışmalarını sabah erken saatlerde başlayıp geç saatlere kadar sürdürüyor.
Dilovası Haberi
Tavşancıl'da esnaf turu

31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir, çalışmalarını sabah erken saatlerde başlayıp geç saatlere kadar sürdürüyor. Hamza Şayir, yoğun bir şekilde devam ettirdiği ziyaretlerde ise Dilovalı hemşerilerinden destek istiyor.

HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK

Tavşancıl'da esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Şayir, "31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Sonuçta halkımız ne derse o olacak. Biz bu yola hizmet için çıktık. Sizlerin desteği ile seçilirsem ki bu kente hizmet etmekten onur duyacağım. Dilovası'nın geleceği için hep birlikte çalışacağız. Gönül belediyeciliği anlayışıyla çıktığımız bu yolda geçmişte yaptığım gibi her zaman halkımızın yanında onların iyi ve kötü günlerinde birlikte olacağım” dedi. Seçim çalışmalarını ve projelerini ziyaret ettiği her yerde anlatan Şayir, esnaf ve vatandaşlardan 31 Mart yerel seçimlerinde destek istedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tavşancıl'da, esnaf, turu,
Yorumlar
Haber Yazılımı