Haber Detayı
22 Ağustos 2019 - Perşembe 09:29
 
Tavşancıl PTT’ye kavuştu!
Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Dilovası halkına müjde verdi. Şayir, “İmzaladığımız sözleşme ile Tavşancıl Mahallemizde PTT şubesi hafta içi her gün hizmet verecek” dedi.
Dilovası Haberi
Tavşancıl PTT’ye kavuştu!

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir geçtiğimiz günlerde PTT Kocaeli Baş Müdürü Adnan Sert’ten Tavşancıl Mahallesi’ne PTT şubesi açılması noktasında talepte bulunmuştu. Ziyaret sonrası Dilovası Belediyesi PTT Şubesinin açılması için süreci başlatmış, Tavşancıl’a PTT şubenin açılması talimatını vermişti. PTT Dilovası Şubesi Müdürü Binali Demir Başkan Şayir’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Dilovası Belediyesi ve PTT Dilovası Şubesi arasında sözleşme imzalandı. İmzalanan sözleşme neticesinde Tavşancıl Mahallesi’nde PTT şubesi hafta içi her gün hizmet verecek.

HERGÜN HİZMET VERECEK

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Şayir, “Halkımızın kamu kurum ve kuruluşlarının imkânlarından daha hızlı ve daha kolay faydalanabilmesi için Belediye olarak sürekli girişimlerimiz olacak. Seçim sürecinde ve görev sürem dâhilinde yapmış olduğumuz ziyaretlerde Tavşancıl’da yaşayan vatandaşlarımızın ortak talebi Tavşancıl Mahallemizde bir PTT şubesi açılmasıydı. Dilovası Belediyesi olarak mahallemizde şube açılması noktasında gerekli girişimleri yaptık. Yaptığımız girişimler sonrası PTT Dilovası Şubesi Müdürü Binali Demir’i ağırladık. İmzaladığımız sözleşme ile Tavşancıl Mahallemizde PTT şubesi hafta içi her gün hizmet verecek. Hayırlı olsun” dedi.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tavşancıl, PTT’ye, kavuştu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı